Madalin BUCUR
Volgen
Madalin BUCUR: Roemenië · Heren Sabel, 2010–2020. 38 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.
🇷🇴 ROU · Rechtshandig
Over deze schermer
FIE 28449
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 38
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1679 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 270e Senioren Sabel · 2020–21
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 138e 2016–17
- Beste eindklassering
- 29e van 129, FIE Junior World Cup, Lignano Sabbiadoro 2012
Uitslagen
Uitslagen: 38
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 21 feb 2020 | FIE World Cup, Warsaw 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 124e van 208 |
| 10 mei 2019 | FIE World Cup, Madrid 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 104e van 226 |
| 26 apr 2019 | FIE Grand Prix, Seoul 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 137e van 163 |
| 22 mrt 2019 | FIE World Cup, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 134e van 226 |
| 8 mrt 2019 | FIE World Cup, Padua 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 87e van 212 |
| 22 feb 2019 | FIE Grand Prix, Cairo 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 81e van 142 |
| 1 feb 2019 | FIE World Cup, Warsaw 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 55e van 221 |
| 23 nov 2018 | FIE World Cup, Algiers, November 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 104e van 161 |
| 23 feb 2018 | FIE World Cup, Warsaw 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 103e van 203 |
| 2 feb 2018 | FIE World Cup, Padua 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 78e van 212 |
| 15 dec 2017 | FIE Grand Prix, Cancun 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 80e van 123 |
| 1 dec 2017 | FIE World Cup, Györ 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 70e van 200 |
| 3 nov 2017 | FIE World Cup, Algiers, November 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 70e van 132 |
| 20 jul 2017 | FIE World Championships, Leipzig 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 38e van 130 |
| 19 mei 2017 | FIE World Cup, Madrid 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 130e van 177 |
| 24 feb 2017 | FIE World Cup, Warsaw 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 53e van 177 |
| 3 feb 2017 | FIE World Cup, Padua 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 83e van 184 |
| 2 dec 2016 | FIE World Cup, Györ 2016FIE | Senior Men’s Sabre | 108e van 184 |
| 13 mei 2016 | FIE World Cup, Madrid 2016FIE | Senior Men’s Sabre | 117e van 191 |
| 29 jan 2016 | FIE World Cup, Padua 2016FIE | Senior Men’s Sabre | 158e van 191 |
Video’s
Onderling
Tegen linkshandigen 11–14 · rechtshandigen 80–69, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Baptiste DUBARRY | 0 | 3 | 10 mei 2019 | |
| Bolade APITHY | 1 | 2 | 1 feb 2019 | ▶ Bekijken |
| Csanad GEMESI | 0 | 3 | 1 feb 2019 | |
| Mohammad FOTOUHI | 2 | 1 | 2 feb 2018 | |
| Anatoliy KOSTENKO | 1 | 1 | 24 feb 2017 |
Alle tegenstanders (nog 137)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2020–21 | Sabel | 270e Senioren | |
| 2019–20 | Sabel | 1.679 | 266e Senioren |
| 2018–19 | Sabel | 1.688 | 182e Senioren |
| 2017–18 | Sabel | 1.712 | 193e Senioren |
| 2016–17 | Sabel | 1.655 | 138e Senioren |
| 2015–16 | Sabel | 1.576 | 481e Senioren |
| 2014–15 | Sabel | 1.638 | 375e Senioren |
| 2013–14 | Sabel | 1.460 | 203e Senioren |
| 2012–13 | Sabel | 1.462 | 205e Senioren |
| 2011–12 | Sabel | 1.468 | |
| 2010–11 | Sabel | 1.479 |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 83–61 58% | 3.9–3.4 | 21–18 |
| Tableaux | 8–22 27% | 11.5–14.1 | 0–3 |
