Madalin BUCUR
Kövesd
Madalin BUCUR: Románia · Férfi Kard, 2010–2020. 38 rögzített eredmény.
🇷🇴 ROU · jobbkezes
A vívóról
FIE 28449
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 38
- Dobogós helyek
- 0
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1679 Kard Frissítve: 2026. nov. 6. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 270. Felnőtt Kard · 2020–21
- Legjobb FIE-helyezés
- 138. 2016–17
- Legjobb helyezés
- 29. 129, FIE Junior World Cup, Lignano Sabbiadoro 2012
Eredmények
Eredmények: 38
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| febr. 21. 2020 | FIE World Cup, Warsaw 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 124. 208 |
| máj. 10. 2019 | FIE World Cup, Madrid 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 104. 226 |
| ápr. 26. 2019 | FIE Grand Prix, Seoul 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 137. 163 |
| márc. 22. 2019 | FIE World Cup, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 134. 226 |
| márc. 8. 2019 | FIE World Cup, Padua 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 87. 212 |
| febr. 22. 2019 | FIE Grand Prix, Cairo 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 81. 142 |
| febr. 1. 2019 | FIE World Cup, Warsaw 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 55. 221 |
| nov. 23. 2018 | FIE World Cup, Algiers, November 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 104. 161 |
| febr. 23. 2018 | FIE World Cup, Warsaw 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 103. 203 |
| febr. 2. 2018 | FIE World Cup, Padua 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 78. 212 |
| dec. 15. 2017 | FIE Grand Prix, Cancun 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 80. 123 |
| dec. 1. 2017 | FIE World Cup, Györ 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 70. 200 |
| nov. 3. 2017 | FIE World Cup, Algiers, November 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 70. 132 |
| júl. 20. 2017 | FIE World Championships, Leipzig 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 38. 130 |
| máj. 19. 2017 | FIE World Cup, Madrid 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 130. 177 |
| febr. 24. 2017 | FIE World Cup, Warsaw 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 53. 177 |
| febr. 3. 2017 | FIE World Cup, Padua 2017FIE | Senior Men’s Sabre | 83. 184 |
| dec. 2. 2016 | FIE World Cup, Györ 2016FIE | Senior Men’s Sabre | 108. 184 |
| máj. 13. 2016 | FIE World Cup, Madrid 2016FIE | Senior Men’s Sabre | 117. 191 |
| jan. 29. 2016 | FIE World Cup, Padua 2016FIE | Senior Men’s Sabre | 158. 191 |
Videók
Egymás ellen
Balkezesek ellen 11–14 · jobbkezesek ellen 80–69, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Baptiste DUBARRY | 0 | 3 | máj. 10. 2019 | |
| Bolade APITHY | 1 | 2 | febr. 1. 2019 | ▶ Videó |
| Csanad GEMESI | 0 | 3 | febr. 1. 2019 | |
| Mohammad FOTOUHI | 2 | 1 | febr. 2. 2018 | |
| Anatoliy KOSTENKO | 1 | 1 | febr. 24. 2017 |
Mindenki, akivel találkoztak (137 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2020–21 | Kard | 270. Felnőtt | |
| 2019–20 | Kard | 1679 | 266. Felnőtt |
| 2018–19 | Kard | 1688 | 182. Felnőtt |
| 2017–18 | Kard | 1712 | 193. Felnőtt |
| 2016–17 | Kard | 1655 | 138. Felnőtt |
| 2015–16 | Kard | 1576 | 481. Felnőtt |
| 2014–15 | Kard | 1638 | 375. Felnőtt |
| 2013–14 | Kard | 1460 | 203. Felnőtt |
| 2012–13 | Kard | 1462 | 205. Felnőtt |
| 2011–12 | Kard | 1468 | |
| 2010–11 | Kard | 1479 |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 83–61 58% | 3.9–3.4 | 21–18 |
| Táblák | 8–22 27% | 11.5–14.1 | 0–3 |
