Balint KOSSUTH
🇭🇺 HUN · UTE · Rechtshandig
Heren Sabel, 2011–2024
Volgen
Over deze schermer
FIE 28291
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 59
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- FIE-ranglijst
- 259e Senioren Sabel · 2023–24
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 141e 2016–17
- Beste eindklassering
- 7e van 96, FIE Junior and Cadet World Championships, Tashkent 2015
Uitslagen
Uitslagen: 59
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 22 mrt 2024 | FIE World Cup, Budapest 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 168e van 268 |
| 1 mrt 2024 | FIE World Cup, Padua 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 90e van 240 |
| 8 dec 2023 | FIE Grand Prix, Orléans 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 146e van 212 |
| 12 mei 2023 | FIE World Cup, Madrid 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 178e van 240 |
| 24 mrt 2023 | FIE World Cup, Budapest 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 98e van 212 |
| 2 mrt 2023 | FIE World Cup, Padua 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 85e van 205 |
| 18 mrt 2022 | FIE World Cup, Budapest 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 55e van 206 |
| 12 nov 2021 | FIE Grand Prix, Orléans 2021FIE | Senior Men’s Sabre | 78e van 170 |
| 12 mrt 2021 | FIE World Cup, Budapest 2021FIE | Senior Men’s Sabre | 142e van 208 |
| 21 feb 2020 | FIE World Cup, Warsaw 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 100e van 208 |
| 22 nov 2019 | FIE World Cup, Cairo, November 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 29e van 194 |
| 29 mei 2019 | EFC European Championships U23 2019EFC | Under 23 Men’s Sabre | 9e van 53 |
| 10 mei 2019 | FIE World Cup, Madrid 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 132e van 226 |
| 22 mrt 2019 | FIE World Cup, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 40e van 226 |
| 8 mrt 2019 | FIE World Cup, Padua 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 96e van 212 |
| 1 feb 2019 | FIE World Cup, Warsaw 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 99e van 221 |
| 18 mei 2018 | FIE World Cup, Madrid 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 119e van 205 |
| 15 apr 2018 | EFC U23 European Championships 2018EFC | Under 23 Men’s Sabre | 20e van 48 |
| 23 feb 2018 | FIE World Cup, Warsaw 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 100e van 203 |
| 2 feb 2018 | FIE World Cup, Padua 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 64e van 212 |
Video’s
Cyrus of Chaos
· Tableau van 128 Individuele partij Maxence LAMBERT versloeg Balint KOSSUTH met 15–8 FIE Grand Prix, Orléans 2023 · Sabel · 8 dec 2023
Cyrus of Chaos
· Tableau van 64 Individuele partij Bongil GU versloeg Balint KOSSUTH met 15–8 FIE World Cup, Budapest 2022 · Sabel · 18 mrt 2022
Fencing Vision
· Tableau van 64 Individuele partij Konstantin LOKHANOV versloeg Balint KOSSUTH met 15–9 FIE World Cup, Budapest 2019 · Sabel · 22 mrt 2019
Fencing Vision
· Tableau van 64 Individuele partij Andras SZATMARI versloeg Balint KOSSUTH met 15–10 FIE World Cup, Padua 2018 · Sabel · 2 feb 2018
Onderling
Tegen linkshandigen 15–20 · rechtshandigen 166–114, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Maxence LAMBERT | 1 | 5 | 8 dec 2023 | ▶ Bekijken |
| Tom SEITZ | 0 | 6 | 22 mrt 2019 | |
| Domenik KOCH | 1 | 3 | 2 jun 2017 | |
| Jakub OCINSKI | 3 | 1 | 1 feb 2019 | |
| Ahmed ALQUDIHI | 2 | 1 | 12 mei 2023 |
Alle tegenstanders (nog 231)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | fency ELO | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2023–24 | Sabel | 1.675 | 259e Senioren |
| 2022–23 | Sabel | 1.699 | 265e Senioren |
| 2021–22 | Sabel | 1.724 | 206e Senioren |
| 2020–21 | Sabel | 1.707 | 188e Senioren |
| 2019–20 | Sabel | 1.738 | 164e Senioren |
| 2018–19 | Sabel | 1.705 | 199e Senioren |
| 2017–18 | Sabel | 1.675 | 261e Senioren |
| 2016–17 | Sabel | 1.738 | 141e Senioren |
| 2015–16 | Sabel | 1.727 | 161e Senioren |
| 2014–15 | Sabel | 1.656 | 378e Senioren |
| 2013–14 | Sabel | 1.521 | 362e Senioren |
| 2012–13 | Sabel | 1.501 | |
| 2011–12 | Sabel | 1.453 | |
| 2010–11 | Sabel | 1.467 |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 155–92 63% | 4–3.2 | 33–23 |
| Tableaux | 26–42 38% | 11.6–13.2 | 3–2 |