Mario Alberto PALACIOS MURILLO
Volgen
Mario Alberto PALACIOS MURILLO: Colombia · Heren Sabel, 2016–2026. 34 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.
🇨🇴 COL · Rechtshandig
Over deze schermer
FIE 41587
- Lengte
- 181 cm
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 34
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1487 Sabel, 1513e van 2.030 per 5 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 522e Senioren Sabel · 2026–27
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 130e 2022–23
- Beste eindklassering
- 18e van 51, FIE Zonal Championships, Lima 2023
Uitslagen
Uitslagen: 34
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 27 mrt 2026 | FIE World Cup, Budapest 2026FIE | Senior Men’s Sabre | 175e van 240 |
| 26 jun 2025 | FIE Zonal Championships, Rio De Janeiro 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 22e van 43 |
| 23 mei 2025 | FIE World Cup, Madrid 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 197e van 261 |
| 28 mrt 2025 | FIE World Cup, Budapest 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 262e van 268 |
| 6 mrt 2025 | FIE World Cup, Padua 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 205e van 261 |
| 6 dec 2024 | FIE Grand Prix, Orléans 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 205e van 226 |
| 1 okt 2023 | FIE Satellite, Ghent 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 62e van 108 |
| 24 jul 2023 | FIE World Championships, Milan 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 90e van 172 |
| 17 jun 2023 | FIE Zonal Championships, Lima 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 18e van 51 |
| 12 mei 2023 | FIE World Cup, Madrid 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 132e van 240 |
| 24 mrt 2023 | FIE World Cup, Budapest 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 71e van 212 |
| 2 mrt 2023 | FIE World Cup, Padua 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 194e van 205 |
| 10 feb 2023 | FIE World Cup, Warsaw 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 194e van 206 |
| 17 jul 2022 | FIE World Championships, Cairo 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 104e van 149 |
| 7 jun 2022 | FIE Zonal Championships, Asunción 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 31e van 53 |
| 18 mrt 2022 | FIE World Cup, Budapest 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 80e van 206 |
| 12 nov 2021 | FIE Grand Prix, Orléans 2021FIE | Senior Men’s Sabre | 154e van 170 |
| 12 mrt 2021 | FIE World Cup, Budapest 2021FIE | Senior Men’s Sabre | 129e van 208 |
| 6 mrt 2020 | FIE World Cup, Luxembourg 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 77e van 173 |
| 21 feb 2020 | FIE World Cup, Warsaw 2020FIE | Senior Men’s Sabre | Not classified |
Video’s
Onderling
Tegen linkshandigen 10–24 · rechtshandigen 64–123, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Fares ARFA | 0 | 6 | 26 jun 2025 | |
| Andres HERNANDEZ CABALLERO | 1 | 2 | 2 mrt 2023 | |
| Cristoher Elias CORTEZ YANCOSEK | 3 | 0 | 27 mrt 2026 | |
| Csanad GEMESI | 0 | 3 | 12 mei 2023 | |
| Enver YILDIRIM | 0 | 3 | 23 mei 2025 |
Alle tegenstanders (nog 172)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Sabel | 522e Senioren | |
| 2025–26 | Sabel | 1.487 | 492e Senioren |
| 2024–25 | Sabel | 1.487 | 175e Senioren |
| 2023–24 | Sabel | 1.550 | 544e Senioren |
| 2022–23 | Sabel | 1.578 | 130e Senioren |
| 2021–22 | Sabel | 1.541 | 140e Senioren |
| 2020–21 | Sabel | 1.543 | 255e Senioren |
| 2019–20 | Sabel | 1.523 | 209e Senioren |
| 2018–19 | Sabel | 1.455 | 274e Senioren |
| 2017–18 | Sabel | 1.411 | 206e Senioren |
| 2016–17 | Sabel | 1.408 | 525e Senioren |
| 2015–16 | Sabel | 1.497 | 164e Senioren |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 65–128 34% | 3.1–4.1 | 18–22 |
| Tableaux | 9–19 32% | 10.6–13.9 | 4–0 |
