Chung Hei CHOW
Volgen
Chung Hei CHOW: Hongkong SAR van China · Heren Sabel, 2017–2025. 39 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.
🇭🇰 HKG · Rechtshandig
Over deze schermer
FIE 45683
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 39
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1629 Sabel per 5 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 256e Senioren Sabel · 2024–25
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 141e 2022–23
- Beste eindklassering
- 5e van 154, FIE Junior World Cup, Budapest 2022
Uitslagen
Uitslagen: 39
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 23 mei 2025 | FIE World Cup, Madrid 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 137e van 261 |
| 3 mei 2025 | FIE Grand Prix, Seoul 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 103e van 198 |
| 28 mrt 2025 | FIE World Cup, Budapest 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 171e van 268 |
| 6 mrt 2025 | FIE World Cup, Padua 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 224e van 261 |
| 6 dec 2024 | FIE Grand Prix, Orléans 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 124e van 226 |
| 8 nov 2024 | FIE World Cup, Oran 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 93e van 160 |
| 17 mei 2024 | FIE World Cup, Madrid 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 40e van 212 |
| 5 mei 2024 | FIE Grand Prix, Seoul 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 115e van 149 |
| 22 mrt 2024 | FIE World Cup, Budapest 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 132e van 268 |
| 1 mrt 2024 | FIE World Cup, Padua 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 196e van 240 |
| 8 dec 2023 | FIE Grand Prix, Orléans 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 86e van 212 |
| 24 jul 2023 | FIE World Championships, Milan 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 85e van 172 |
| 19 jun 2023 | FIE Zonal Championships, Wuxi 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 51e van 79 |
| 12 mei 2023 | FIE World Cup, Madrid 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 145e van 240 |
| 28 apr 2023 | FIE Grand Prix, Seoul 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 139e van 163 |
| 24 mrt 2023 | FIE World Cup, Budapest 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 128e van 212 |
| 2 mrt 2023 | FIE World Cup, Padua 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 172e van 205 |
| 10 feb 2023 | FIE World Cup, Warsaw 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 196e van 206 |
| 14 jan 2023 | FIE Grand Prix, Tunis 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 84e van 143 |
| 9 dec 2022 | FIE Grand Prix, Orléans 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 183e van 205 |
Video’s
Cyrus of Chaos
Individuele partij Chow Chung Hei v Cyrus Chan
Cyrus of Chaos
· Tableau van 64 Individuele partij Anatoliy KOSTENKO versloeg Chung Hei CHOW met 15–8 FIE World Cup, Oran 2024 · Sabel · 8 nov 2024
Cyrus of Chaos
Individuele partij Lev BenAvram v Chow Chung Hei FIE World Cup, Oran 2024 · Sabel · 8 nov 2024
Onderling
Tegen linkshandigen 6–22 · rechtshandigen 91–132, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Abhay Krishna SHINDE | 3 | 1 | 8 dec 2023 | |
| Frederic KINDLER | 2 | 1 | 3 mei 2025 | |
| Kirill TIULIUKOV | 1 | 2 | 3 mei 2025 | |
| Mitchell SARON | 1 | 2 | 2 mrt 2023 | |
| Santiago MADRIGAL | 1 | 2 | 12 mei 2023 |
Alle tegenstanders (nog 204)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2024–25 | Sabel | 1.629 | 256e Senioren |
| 2023–24 | Sabel | 1.646 | 201e Senioren |
| 2022–23 | Sabel | 1.547 | 141e Senioren |
| 2021–22 | Sabel | 1.520 | 455e Senioren |
| 2020–21 | Sabel | 1.434 | 295e Senioren |
| 2019–20 | Sabel | 1.405 | 310e Senioren |
| 2018–19 | Sabel | 1.337 | 522e Senioren |
| 2017–18 | Sabel | 1.349 |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 87–132 40% | 3.4–3.8 | 17–32 |
| Tableaux | 10–22 31% | 10.9–13.3 | 2–1 |