Chi Hin Cyrus CHANG
Volgen
Chi Hin Cyrus CHANG: Hongkong SAR van China · Heren Sabel, 2010–2024. 83 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.
🇭🇰 HKG · Rechtshandig
Over deze schermer
FIE 26706
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 83
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1676 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 184e Senioren Sabel · 2023–24
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 85e 2012–13
- Beste eindklassering
- 8e van 30, FIE Satellite, Copenhagen, January 2010
Uitslagen
Uitslagen: 83
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 17 mei 2024 | FIE World Cup, Madrid 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 68e van 212 |
| 5 mei 2024 | FIE Grand Prix, Seoul 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 55e van 149 |
| 22 mrt 2024 | FIE World Cup, Budapest 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 147e van 268 |
| 1 mrt 2024 | FIE World Cup, Padua 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 143e van 240 |
| 9 feb 2024 | FIE World Cup, Tbilisi, February 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 152e van 198 |
| 8 dec 2023 | FIE Grand Prix, Orléans 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 163e van 212 |
| 24 jul 2023 | FIE World Championships, Milan 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 129e van 172 |
| 19 jun 2023 | FIE Zonal Championships, Wuxi 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 29e van 79 |
| 12 mei 2023 | FIE World Cup, Madrid 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 115e van 240 |
| 28 apr 2023 | FIE Grand Prix, Seoul 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 132e van 163 |
| 24 mrt 2023 | FIE World Cup, Budapest 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 114e van 212 |
| 2 mrt 2023 | FIE World Cup, Padua 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 177e van 205 |
| 10 feb 2023 | FIE World Cup, Warsaw 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 124e van 206 |
| 14 jan 2023 | FIE Grand Prix, Tunis 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 125e van 143 |
| 9 dec 2022 | FIE Grand Prix, Orléans 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 168e van 205 |
| 10 nov 2022 | FIE World Cup, Algiers 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 92e van 177 |
| 17 jul 2022 | FIE World Championships, Cairo 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 82e van 149 |
| 12 jun 2022 | FIE Zonal Championships, Seoul 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 36e van 62 |
| 6 mei 2022 | FIE World Cup, Madrid 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 176e van 233 |
| 18 mrt 2022 | FIE World Cup, Budapest 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 164e van 206 |
Video’s
Cyrus of Chaos
· Tableau van 64 Individuele partij Maxime PIANFETTI versloeg Chi Hin Cyrus CHANG met 15–8 FIE Grand Prix, Seoul 2024 · Sabel · 5 mei 2024
Fencing Vision
· Tableau van 64 Individuele partij Sanguk OH versloeg Chi Hin Cyrus CHANG met 15–8 FIE World Cup, Tbilisi, January 2022 · Sabel · 15 jan 2022
Onderling
Tegen linkshandigen 20–34 · rechtshandigen 137–200, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Sanguk OH | 0 | 6 | 15 jan 2022 | ▶ Bekijken |
| Tamas DECSI | 2 | 3 | 5 mei 2024 | |
| Mohammad FOTOUHI | 0 | 4 | 24 jul 2023 | |
| Ahmed FERJANI | 2 | 1 | 15 jan 2022 | |
| Alin BADEA | 1 | 2 | 8 mrt 2019 |
Alle tegenstanders (nog 285)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2023–24 | Sabel | 1.676 | 184e Senioren |
| 2022–23 | Sabel | 1.566 | 137e Senioren |
| 2021–22 | Sabel | 1.590 | 130e Senioren |
| 2020–21 | Sabel | 135e Senioren | |
| 2019–20 | Sabel | 1.583 | 118e Senioren |
| 2018–19 | Sabel | 1.608 | 130e Senioren |
| 2017–18 | Sabel | 1.557 | 133e Senioren |
| 2016–17 | Sabel | 1.522 | 111e Senioren |
| 2015–16 | Sabel | 1.532 | 121e Senioren |
| 2014–15 | Sabel | 1.512 | 132e Senioren |
| 2013–14 | Sabel | 1.500 | 110e Senioren |
| 2012–13 | Sabel | 1.484 | 85e Senioren |
| 2011–12 | Sabel | 1.480 | 179e Senioren |
| 2010–11 | Sabel | 1.508 | 146e Senioren |
| 2009–10 | Sabel | 1.507 | 149e Senioren |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 143–193 43% | 3.4–3.9 | 35–37 |
| Tableaux | 16–41 28% | 10.6–13.5 | 2–2 |