Kacper NOWINOWSKI
Volgen
Kacper NOWINOWSKI: Polen · KKSz Konin · Heren Sabel, 2017–2026. 31 geregistreerde uitslagen.
🇵🇱 POL · KKSz Konin · Rechtshandig
Over deze schermer
FIE 51651
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 31
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1462 Sabel, 1633e van 2.030 per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 414e Senioren Sabel · 2026–27
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 356e 2025–26
- Beste eindklassering
- 9e van 105, EFC Cadet Circuit 2019
Uitslagen
Uitslagen: 31
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 25 apr 2026 | EFC European Championships U23 2026EFC | Under 23 Men’s Sabre | 25e van 42 |
| 27 mrt 2026 | FIE World Cup, Budapest 2026FIE | Senior Men’s Sabre | 222e van 240 |
| 4 dec 2025 | FIE Grand Prix, Orléans 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 124e van 219 |
| 7 nov 2025 | FIE World Cup, Algiers 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 135e van 204 |
| 28 mrt 2025 | FIE World Cup, Budapest 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 181e van 268 |
| 6 mrt 2025 | FIE World Cup, Padua 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 228e van 261 |
| 6 dec 2024 | FIE Grand Prix, Orléans 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 196e van 226 |
| 17 mei 2024 | FIE World Cup, Madrid 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 170e van 212 |
| 22 mrt 2024 | FIE World Cup, Budapest 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 183e van 268 |
| 8 dec 2023 | FIE Grand Prix, Orléans 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 202e van 212 |
| 2 apr 2023 | FIE Junior and Cadet World Championships, Plovdiv 2023FIE | Junior Men’s Sabre | 71e van 167 |
| 26 feb 2023 | FIE Junior Zonal Championships, Tallinn 2023FIE | Junior Men’s Sabre | 46e van 77 |
| 10 feb 2023 | FIE World Cup, Warsaw 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 160e van 206 |
| 3 feb 2023 | FIE Junior World Cup, Plovdiv 2023FIE | Junior Men’s Sabre | 124e van 186 |
| 7 jan 2023 | FIE Junior World Cup, Budapest 2023FIE | Junior Men’s Sabre | 133e van 189 |
| 17 dec 2022 | FIE Junior World Cup, Dormagen 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 104e van 196 |
| 3 dec 2022 | FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 147e van 182 |
| 9 apr 2022 | FIE Junior and Cadet World Championships, Dubai 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 105e van 154 |
| 28 feb 2022 | FIE Junior Zonal Championships, Novi Sad, February 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 46e van 72 |
| 8 jan 2022 | FIE Junior World Cup, Budapest 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 83e van 154 |
Onderling
Tegen linkshandigen 5–18 · rechtshandigen 46–89, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Alexandre LACAZE | 0 | 4 | 26 feb 2023 | |
| Max CROMIE | 2 | 1 | 9 apr 2022 | |
| Mikhail ALPAIDZE | 1 | 2 | 22 mrt 2024 | |
| Benedek VIGH | 0 | 2 | 4 dec 2021 | |
| Edoardo CANTINI | 0 | 2 | 7 nov 2025 |
Alle tegenstanders (nog 133)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Sabel | 414e Senioren | |
| 2025–26 | Sabel | 1.462 | 356e Senioren |
| 2024–25 | Sabel | 1.462 | 487e Senioren |
| 2023–24 | Sabel | 1.447 | 369e Senioren |
| 2022–23 | Sabel | 1.483 | 372e Senioren |
| 2021–22 | Sabel | 1.483 | |
| 2020–21 | Sabel | 1.481 | |
| 2019–20 | Sabel | 1.379 | |
| 2018–19 | Sabel | 1.489 | |
| 2017–18 | Sabel | 1.488 |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 49–90 35% | 3.3–4.1 | 14–19 |
| Tableaux | 2–17 11% | 10–14.2 | 0–2 |