Kacper NOWINOWSKI
🇵🇱 POL · KKSz Konin · jobbkezes
Férfi Kard, 2017–2026
Kövesd
A vívóról
FIE 51651
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 31
- Dobogós helyek
- 0
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1462 Kard, 1642./2041 Frissítve: 2026. nov. 7. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 414. Felnőtt Kard · 2026–27
- Legjobb FIE-helyezés
- 356. 2025–26
- Legjobb helyezés
- 9. 105, EFC Cadet Circuit 2019
Eredmények
Eredmények: 31
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| ápr. 25. 2026 | EFC European Championships U23 2026EFC | Under 23 Men’s Sabre | 25. 42 |
| márc. 27. 2026 | FIE World Cup, Budapest 2026FIE | Senior Men’s Sabre | 222. 240 |
| dec. 4. 2025 | FIE Grand Prix, Orléans 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 124. 219 |
| nov. 7. 2025 | FIE World Cup, Algiers 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 135. 204 |
| márc. 28. 2025 | FIE World Cup, Budapest 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 181. 268 |
| márc. 6. 2025 | FIE World Cup, Padua 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 228. 261 |
| dec. 6. 2024 | FIE Grand Prix, Orléans 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 196. 226 |
| máj. 17. 2024 | FIE World Cup, Madrid 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 170. 212 |
| márc. 22. 2024 | FIE World Cup, Budapest 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 183. 268 |
| dec. 8. 2023 | FIE Grand Prix, Orléans 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 202. 212 |
| ápr. 2. 2023 | FIE Junior and Cadet World Championships, Plovdiv 2023FIE | Junior Men’s Sabre | 71. 167 |
| febr. 26. 2023 | FIE Junior Zonal Championships, Tallinn 2023FIE | Junior Men’s Sabre | 46. 77 |
| febr. 10. 2023 | FIE World Cup, Warsaw 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 160. 206 |
| febr. 3. 2023 | FIE Junior World Cup, Plovdiv 2023FIE | Junior Men’s Sabre | 124. 186 |
| jan. 7. 2023 | FIE Junior World Cup, Budapest 2023FIE | Junior Men’s Sabre | 133. 189 |
| dec. 17. 2022 | FIE Junior World Cup, Dormagen 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 104. 196 |
| dec. 3. 2022 | FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 147. 182 |
| ápr. 9. 2022 | FIE Junior and Cadet World Championships, Dubai 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 105. 154 |
| febr. 28. 2022 | FIE Junior Zonal Championships, Novi Sad, February 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 46. 72 |
| jan. 8. 2022 | FIE Junior World Cup, Budapest 2022FIE | Junior Men’s Sabre | 83. 154 |
Egymás ellen
Balkezesek ellen 5–18 · jobbkezesek ellen 46–89, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Alexandre LACAZE | 0 | 4 | febr. 26. 2023 | |
| Max CROMIE | 2 | 1 | ápr. 9. 2022 | |
| Mikhail ALPAIDZE | 1 | 2 | márc. 22. 2024 | |
| Benedek VIGH | 0 | 2 | dec. 4. 2021 | |
| Edoardo CANTINI | 0 | 2 | nov. 7. 2025 |
Mindenki, akivel találkoztak (133 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Kard | 414. Felnőtt | |
| 2025–26 | Kard | 1462 | 356. Felnőtt |
| 2024–25 | Kard | 1462 | 487. Felnőtt |
| 2023–24 | Kard | 1447 | 369. Felnőtt |
| 2022–23 | Kard | 1483 | 372. Felnőtt |
| 2021–22 | Kard | 1483 | |
| 2020–21 | Kard | 1481 | |
| 2019–20 | Kard | 1379 | |
| 2018–19 | Kard | 1489 | |
| 2017–18 | Kard | 1488 |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 49–90 35% | 3.3–4.1 | 14–19 |
| Táblák | 2–17 11% | 10–14.2 | 0–2 |