Bruce BRUNOLD
Volgen
Bruce BRUNOLD: Zwitserland · Heren Degen, 2009–2026. 119 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.
🇨🇭 SUI · Linkshandig
Over deze schermer
FIE 23698
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 119
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1668 Degen, 927e van 3.392 per 5 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 332e Senioren Degen · 2026–27
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 146e 2017–18
- Beste eindklassering
- 10e van 105, FIE Satellite, Turku 2019
Uitslagen
Uitslagen: 119
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 13 sep 2026 | FIE Satellite, Split 2026FIE | Senior Men’s Épée | 35e van 122 |
| 6 sep 2026 | FIE Satellite, Dublin 2026FIE | Senior Men’s Épée | 18e van 118 |
| 22 mei 2026 | FIE World Cup, Bern 2026FIE | Senior Men’s Épée | 245e van 366 |
| 17 apr 2026 | FIE Grand Prix, Budapest 2026FIE | Senior Men’s Épée | 200e van 352 |
| 27 mrt 2026 | FIE World Cup, Astana 2026FIE | Senior Men’s Épée | 227e van 272 |
| 5 feb 2026 | FIE World Cup, Heidenheim 2026FIE | Senior Men’s Épée | 135e van 373 |
| 24 jan 2026 | FIE Grand Prix, Doha 2026FIE | Senior Men’s Épée | 122e van 253 |
| 9 jan 2026 | FIE World Cup, Fujairah 2026FIE | Senior Men’s Épée | 157e van 278 |
| 4 okt 2025 | FIE Satellite, Geneva 2025FIE | Senior Men’s Épée | 28e van 156 |
| 10 mei 2025 | FIE Grand Prix, Bogota 2025FIE | Senior Men’s Épée | 109e van 191 |
| 27 mrt 2025 | FIE World Cup, Marrakech 2025FIE | Senior Men’s Épée | 187e van 306 |
| 15 mrt 2025 | FIE Grand Prix, Budapest 2025FIE | Senior Men’s Épée | 226e van 394 |
| 6 feb 2025 | FIE World Cup, Heidenheim 2025FIE | Senior Men’s Épée | 102e van 345 |
| 25 jan 2025 | FIE Grand Prix, Doha 2025FIE | Senior Men’s Épée | 109e van 247 |
| 22 nov 2024 | FIE World Cup, Vancouver 2024FIE | Senior Men’s Épée | 43e van 216 |
| 8 nov 2024 | FIE World Cup, Bern 2024FIE | Senior Men’s Épée | 278e van 324 |
| 6 okt 2024 | FIE Satellite, Geneva 2024FIE | Senior Men’s Épée | 100e van 159 |
| 17 mei 2024 | FIE World Cup, Saint-Maur 2024FIE | Senior Men’s Épée | 202e van 310 |
| 4 mei 2024 | FIE Grand Prix, Cali 2024FIE | Senior Men’s Épée | 112e van 163 |
| 22 mrt 2024 | FIE World Cup, Tbilisi, March 2024FIE | Senior Men’s Épée | 161e van 285 |
Video’s
Onderling
Tegen linkshandigen 76–64 · rechtshandigen 247–253, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Tibor ANDRASFI | 3 | 3 | 27 mrt 2026 | |
| Grabiel LUGO | 3 | 2 | 30 jan 2024 | |
| Ho Tin NG | 3 | 2 | 15 mrt 2025 | |
| Jesus Andres LUGONES RUGGERI | 1 | 4 | 8 nov 2024 | |
| Jesus LIMARDO | 3 | 2 | 27 mei 2022 |
Alle tegenstanders (nog 472)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Degen | 1.668 | 332e Senioren |
| 2025–26 | Degen | 1.621 | 353e Senioren |
| 2024–25 | Degen | 1.646 | 247e Senioren |
| 2023–24 | Degen | 1.674 | 249e Senioren |
| 2022–23 | Degen | 1.712 | 184e Senioren |
| 2021–22 | Degen | 1.657 | 293e Senioren |
| 2020–21 | Degen | 155e Senioren | |
| 2019–20 | Degen | 1.724 | 152e Senioren |
| 2018–19 | Degen | 1.591 | 322e Senioren |
| 2017–18 | Degen | 1.654 | 146e Senioren |
| 2016–17 | Degen | 1.624 | 161e Senioren |
| 2015–16 | Degen | 1.566 | 291e Senioren |
| 2014–15 | Degen | 1.648 | 166e Senioren |
| 2013–14 | Degen | 1.506 | 207e Senioren |
| 2012–13 | Degen | 1.499 | 278e Senioren |
| 2011–12 | Degen | 1.493 | 281e Senioren |
| 2010–11 | Degen | 1.490 | |
| 2009–10 | Degen | 1.491 | |
| 2008–09 | Degen | 1.496 |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 274–247 53% | 3.6–3.4 | 100–103 |
| Tableaux | 50–71 41% | 11.8–13.1 | 9–10 |

