Francois Xavier FEROT
Volgen
Francois Xavier FEROT: België · CE Gaumais · Heren Degen, 2007–2023. 91 geregistreerde uitslagen.
🇧🇪 BEL · CE Gaumais · Rechtshandig
Over deze schermer
FIE 21916
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 91
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1579 Degen per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 252e Senioren Degen · 2022–23
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 229e 2012–13
- Beste eindklassering
- 6e van 63, FIE Junior World Cup, Nîmes 2010
Uitslagen
Uitslagen: 91
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 25 jun 2023 | EFC Europan Games Krakow 2023EFC | Senior Men’s Épée | 61e van 96 |
| 18 jun 2023 | FIE Zonal Championships, Plovdiv 2023FIE | Senior Men’s Épée | 54e van 88 |
| 19 mei 2023 | FIE World Cup, Istanbul, May 2023FIE | Senior Men’s Épée | 327e van 352 |
| 10 mrt 2023 | FIE Grand Prix, Budapest 2023FIE | Senior Men’s Épée | 239e van 345 |
| 23 feb 2023 | FIE World Cup, Heidenheim 2023FIE | Senior Men’s Épée | 124e van 345 |
| 11 nov 2022 | FIE World Cup, Bern 2022FIE | Senior Men’s Épée | 209e van 302 |
| 19 jun 2022 | FIE Zonal Championships, Antalya 2022FIE | Senior Men’s Épée | 89e van 102 |
| 27 mei 2022 | FIE World Cup, Tbilisi, May 2022FIE | Senior Men’s Épée | 102e van 183 |
| 12 mei 2022 | FIE World Cup, Heidenheim 2022FIE | Senior Men’s Épée | 205e van 267 |
| 15 apr 2022 | FIE World Cup, Paris, April 2022FIE | Senior Men’s Épée | 193e van 288 |
| 11 feb 2022 | FIE World Cup, Sochi 2022FIE | Senior Men’s Épée | 144e van 175 |
| 28 jan 2022 | FIE Grand Prix, Doha 2022FIE | Senior Men’s Épée | 73e van 164 |
| 19 nov 2021 | FIE World Cup, Bern 2021FIE | Senior Men’s Épée | 185e van 267 |
| 20 mrt 2021 | FIE World Cup, Kazan 2021FIE | Senior Men’s Épée | 137e van 229 |
| 6 mrt 2020 | FIE Grand Prix, Budapest 2020FIE | Senior Men’s Épée | 294e van 302 |
| 7 feb 2020 | FIE World Cup, Vancouver 2020FIE | Senior Men’s Épée | 173e van 199 |
| 24 jan 2020 | FIE Grand Prix, Doha 2020FIE | Senior Men’s Épée | 193e van 218 |
| 9 jan 2020 | FIE World Cup, Heidenheim 2020FIE | Senior Men’s Épée | 192e van 331 |
| 22 nov 2019 | FIE World Cup, Bern 2019FIE | Senior Men’s Épée | 61e van 323 |
| 26 okt 2019 | FIE Satellite, Dublin 2019FIE | Senior Men’s Épée | 33e van 77 |
Video’s
Onderling
Tegen linkshandigen 24–51 · rechtshandigen 98–157, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Alexis BAYARD | 0 | 5 | 18 jun 2023 | |
| Lukas BELLMANN | 0 | 5 | 19 jun 2022 | |
| Martin RUBES | 0 | 5 | 19 mei 2023 | |
| Stephan REIN | 1 | 3 | 15 apr 2022 | |
| Yulen PEREIRA | 0 | 4 | 11 feb 2022 |
Alle tegenstanders (nog 249)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2022–23 | Degen | 1.579 | 252e Senioren |
| 2021–22 | Degen | 1.590 | 277e Senioren |
| 2020–21 | Degen | 1.597 | 243e Senioren |
| 2019–20 | Degen | 1.569 | 244e Senioren |
| 2018–19 | Degen | 1.619 | 303e Senioren |
| 2017–18 | Degen | 1.506 | 288e Senioren |
| 2016–17 | Degen | 1.429 | 776e Senioren |
| 2015–16 | Degen | 1.503 | 880e Senioren |
| 2014–15 | Degen | 1.456 | 825e Senioren |
| 2013–14 | Degen | 1.468 | 807e Senioren |
| 2012–13 | Degen | 1.460 | 229e Senioren |
| 2011–12 | Degen | 1.460 | 700e Senioren |
| 2010–11 | Degen | 1.486 | 820e Senioren |
| 2009–10 | Degen | 1.485 | |
| 2008–09 | Degen | 1.469 | |
| 2007–08 | Degen | 1.469 |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 111–179 38% | 3.4–3.9 | 39–68 |
| Tableaux | 11–29 28% | 11.7–13.8 | 3–5 |
