Andres Felipe CAMPOS ZARATE
Kövesd
Andres Felipe CAMPOS ZARATE: Kolumbia · Férfi Párbajtőr, 2006–2024. 58 rögzített eredmény.
🇨🇴 COL · jobbkezes
A vívóról
FIE 19216
- Magasság
- 178 cm
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 58
- Dobogós helyek
- 0
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1648 Párbajtőr Frissítve: 2026. nov. 6. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 351. Felnőtt Párbajtőr · 2023–24
- Legjobb FIE-helyezés
- 75. 2016–17
- Legjobb helyezés
- 5. 41, FIE Zonal Championships, Montreal 2017
Eredmények
Eredmények: 58
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| máj. 17. 2024 | FIE World Cup, Saint-Maur 2024FIE | Senior Men’s Épée | 179. 310 |
| febr. 22. 2024 | FIE World Cup, Heidenheim 2024FIE | Senior Men’s Épée | 121. 351 |
| nov. 10. 2023 | FIE World Cup, Bern 2023FIE | Senior Men’s Épée | 127. 331 |
| júl. 24. 2023 | FIE World Championships, Milan 2023FIE | Senior Men’s Épée | 173. 249 |
| jún. 17. 2023 | FIE Zonal Championships, Lima 2023FIE | Senior Men’s Épée | 27. 60 |
| máj. 19. 2023 | FIE World Cup, Istanbul, May 2023FIE | Senior Men’s Épée | 63. 352 |
| máj. 6. 2023 | FIE Grand Prix, Cali 2023FIE | Senior Men’s Épée | 126. 212 |
| nov. 11. 2022 | FIE World Cup, Bern 2022FIE | Senior Men’s Épée | 118. 302 |
| máj. 12. 2022 | FIE World Cup, Heidenheim 2022FIE | Senior Men’s Épée | 178. 267 |
| ápr. 15. 2022 | FIE World Cup, Paris, April 2022FIE | Senior Men’s Épée | 130. 288 |
| márc. 5. 2022 | FIE Grand Prix, Budapest 2022FIE | Senior Men’s Épée | 88. 274 |
| nov. 19. 2021 | FIE World Cup, Bern 2021FIE | Senior Men’s Épée | 79. 267 |
| jan. 9. 2020 | FIE World Cup, Heidenheim 2020FIE | Senior Men’s Épée | 156. 331 |
| júl. 17. 2019 | FIE World Championships, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Épée | 148. 225 |
| jún. 29. 2019 | FIE Zonal Championships, Toronto, June 2019FIE | Senior Men’s Épée | 14. 51 |
| máj. 17. 2019 | FIE World Cup, Paris, May 2019FIE | Senior Men’s Épée | 276. 371 |
| máj. 3. 2019 | FIE Grand Prix, Cali 2019FIE | Senior Men’s Épée | 138. 183 |
| márc. 22. 2019 | FIE World Cup, Buenos Aires 2019FIE | Senior Men’s Épée | 121. 214 |
| márc. 8. 2019 | FIE Grand Prix, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Épée | 293. 316 |
| jan. 10. 2019 | FIE World Cup, Heidenheim 2019FIE | Senior Men’s Épée | 276. 323 |
Egymás ellen
Balkezesek ellen 27–39 · jobbkezesek ellen 123–138, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Gabriele CIMINI | 0 | 4 | nov. 19. 2021 | |
| Alessandro TACCANI | 1 | 2 | jún. 17. 2023 | |
| Alexis BAYARD | 0 | 3 | máj. 17. 2024 | |
| James KAULL | 0 | 3 | jún. 29. 2019 | |
| Josef MAHRINGER | 1 | 2 | nov. 19. 2021 |
Mindenki, akivel találkoztak (260 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2023–24 | Párbajtőr | 1648 | 351. Felnőtt |
| 2022–23 | Párbajtőr | 1636 | 150. Felnőtt |
| 2021–22 | Párbajtőr | 1642 | 272. Felnőtt |
| 2020–21 | Párbajtőr | 126. Felnőtt | |
| 2019–20 | Párbajtőr | 1584 | 128. Felnőtt |
| 2018–19 | Párbajtőr | 1586 | 113. Felnőtt |
| 2017–18 | Párbajtőr | 1596 | 134. Felnőtt |
| 2016–17 | Párbajtőr | 1626 | 75. Felnőtt |
| 2015–16 | Párbajtőr | 1581 | 111. Felnőtt |
| 2014–15 | Párbajtőr | 1552 | 181. Felnőtt |
| 2013–14 | Párbajtőr | 1481 | 907. Felnőtt |
| 2012–13 | Párbajtőr | 1493 | 809. Felnőtt |
| 2011–12 | Párbajtőr | 1493 | 867. Felnőtt |
| 2010–11 | Párbajtőr | 1495 | 111. Felnőtt |
| 2008–09 | Párbajtőr | 1485 | 789. Felnőtt |
| 2007–08 | Párbajtőr | 1489 | 166. Felnőtt |
| 2005–06 | Párbajtőr | 1490 | 225. Felnőtt |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 124–142 47% | 3.4–3.5 | 44–56 |
| Táblák | 26–35 43% | 11.3–13 | 7–6 |