Elias CASADO
🇪🇸 ESP · jobbkezes
Férfi Párbajtőr, 2007–2025
Kövesd
A vívóról
FIE 20714
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 71
- Dobogós helyek
- 0
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1620 Párbajtőr, 1365./3394 Frissítve: 2026. nov. 6. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 841. Felnőtt Párbajtőr · 2026–27
- Legjobb FIE-helyezés
- 107. 2011–12
- Legjobb helyezés
- 7. 158, FIE Junior World Cup, Basel 2011
Eredmények
Eredmények: 71
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| okt. 25. 2025 | FIE Satellite, Barcelona 2025FIE | Senior Men’s Épée | 122. 211 |
| márc. 10. 2023 | FIE Grand Prix, Budapest 2023FIE | Senior Men’s Épée | 267. 345 |
| febr. 23. 2023 | FIE World Cup, Heidenheim 2023FIE | Senior Men’s Épée | 280. 345 |
| nov. 11. 2022 | FIE World Cup, Bern 2022FIE | Senior Men’s Épée | 158. 302 |
| máj. 12. 2022 | FIE World Cup, Heidenheim 2022FIE | Senior Men’s Épée | 141. 267 |
| jan. 9. 2020 | FIE World Cup, Heidenheim 2020FIE | Senior Men’s Épée | 189. 331 |
| máj. 17. 2019 | FIE World Cup, Paris, May 2019FIE | Senior Men’s Épée | 273. 371 |
| márc. 22. 2019 | FIE World Cup, Buenos Aires 2019FIE | Senior Men’s Épée | 71. 214 |
| márc. 8. 2019 | FIE Grand Prix, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Épée | 104. 316 |
| jan. 10. 2019 | FIE World Cup, Heidenheim 2019FIE | Senior Men’s Épée | 91. 323 |
| nov. 23. 2018 | FIE World Cup, Bern 2018FIE | Senior Men’s Épée | 165. 289 |
| máj. 11. 2018 | FIE World Cup, Paris, May 2018FIE | Senior Men’s Épée | 158. 324 |
| márc. 23. 2018 | FIE Grand Prix, Budapest 2018FIE | Senior Men’s Épée | 90. 289 |
| jan. 25. 2018 | FIE World Cup, Heidenheim 2018FIE | Senior Men’s Épée | 105. 316 |
| nov. 17. 2017 | FIE World Cup, Legnano, November 2017FIE | Senior Men’s Épée | 149. 275 |
| okt. 27. 2017 | FIE World Cup, Bern 2017FIE | Senior Men’s Épée | 76. 254 |
| máj. 12. 2017 | FIE World Cup, Paris, May 2017FIE | Senior Men’s Épée | 64. 302 |
| márc. 24. 2017 | FIE Grand Prix, Budapest 2017FIE | Senior Men’s Épée | 76. 275 |
| jan. 26. 2017 | FIE World Cup, Heidenheim 2017FIE | Senior Men’s Épée | 270. 310 |
| nov. 18. 2016 | FIE World Cup, Buenos Aires, November 2016FIE | Senior Men’s Épée | 120. 166 |
Egymás ellen
Balkezesek ellen 24–29 · jobbkezesek ellen 97–92, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Daniel BERTA | 0 | 3 | máj. 11. 2018 | |
| Michele NIGGELER | 0 | 3 | máj. 17. 2019 | |
| Radoslaw ZAWROTNIAK | 1 | 2 | nov. 11. 2022 | |
| Zsombor BANYAI | 0 | 3 | jan. 25. 2018 | |
| Adam LARSSON | 2 | 0 | máj. 1. 2015 |
Mindenki, akivel találkoztak (196 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Párbajtőr | 841. Felnőtt | |
| 2025–26 | Párbajtőr | 1620 | 960. Felnőtt |
| 2022–23 | Párbajtőr | 1618 | 509. Felnőtt |
| 2021–22 | Párbajtőr | 1700 | 458. Felnőtt |
| 2020–21 | Párbajtőr | 488. Felnőtt | |
| 2019–20 | Párbajtőr | 1697 | 367. Felnőtt |
| 2018–19 | Párbajtőr | 1707 | 294. Felnőtt |
| 2017–18 | Párbajtőr | 1674 | 306. Felnőtt |
| 2016–17 | Párbajtőr | 1636 | 227. Felnőtt |
| 2015–16 | Párbajtőr | 1616 | 350. Felnőtt |
| 2014–15 | Párbajtőr | 1617 | 302. Felnőtt |
| 2013–14 | Párbajtőr | 1516 | 849. Felnőtt |
| 2012–13 | Párbajtőr | 1523 | 266. Felnőtt |
| 2011–12 | Párbajtőr | 1526 | 107. Felnőtt |
| 2010–11 | Párbajtőr | 1506 | 837. Felnőtt |
| 2009–10 | Párbajtőr | 1485 | |
| 2008–09 | Párbajtőr | 1471 | |
| 2007–08 | Párbajtőr | 1481 | |
| 2006–07 | Párbajtőr | 1491 |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 97–94 51% | 3.8–3.8 | 39–40 |
| Táblák | 24–27 47% | 12.5–13.2 | 8–5 |