Giulia GASPARIN
Volgen
Giulia GASPARIN: Brazilië · Dames Sabel, 2010–2022. 43 geregistreerde uitslagen.
🇧🇷 BRA · Rechtshandig
Over deze schermer
FIE 27317
- Lengte
- 162 cm
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 43
- Podiumplaatsen
- 0
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1445 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 243e Senioren Sabel · 2021–22
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 136e 2013–14
- Beste eindklassering
- 7e van 21, FIE Satellite, Reykjavik 2015
Uitslagen
Uitslagen: 43
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 17 jul 2022 | FIE World Championships, Cairo 2022FIE | Senior Women’s Sabre | 127e van 133 |
| 20 mei 2022 | FIE Grand Prix, Padua 2022FIE | Senior Women’s Sabre | 159e van 163 |
| 6 mei 2022 | FIE World Cup, Hammamet 2022FIE | Senior Women’s Sabre | 120e van 180 |
| 4 mrt 2022 | FIE World Cup, Athens 2022FIE | Senior Women’s Sabre | 110e van 172 |
| 28 jan 2022 | FIE World Cup, Plovdiv, January 2022FIE | Senior Women’s Sabre | Not classified |
| 15 jan 2022 | FIE World Cup, Tbilisi, January 2022FIE | Senior Women’s Sabre | 123e van 165 |
| 12 nov 2021 | FIE Grand Prix, Orléans 2021FIE | Senior Women’s Sabre | 123e van 163 |
| 26 okt 2019 | FIE Satellite, Tbilisi 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 21e van 27 |
| 17 jul 2019 | FIE World Championships, Budapest 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 129e van 148 |
| 29 jun 2019 | FIE Zonal Championships, Toronto, June 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 27e van 40 |
| 22 mrt 2019 | FIE World Cup, Sint-Niklaas 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 146e van 196 |
| 25 jan 2019 | FIE World Cup, Salt Lake City, January 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 103e van 161 |
| 9 nov 2018 | FIE World Cup, Orléans 2018FIE | Senior Women’s Sabre | 154e van 191 |
| 17 jun 2018 | FIE Zonal Championships, Havana 2018FIE | Senior Women’s Sabre | 30e van 50 |
| 1 jun 2018 | FIE World Cup, Tunis 2018FIE | Senior Women’s Sabre | 117e van 154 |
| 27 mei 2018 | FIE Satellite, Antalya, May 2018FIE | Senior Women’s Sabre | 26e van 28 |
| 20 jul 2017 | FIE World Championships, Leipzig 2017FIE | Senior Women’s Sabre | 102e van 110 |
| 15 jun 2017 | FIE Zonal Championships, Montreal 2017FIE | Senior Women’s Sabre | 23e van 28 |
| 25 mrt 2016 | FIE Grand Prix, Seoul 2016FIE | Senior Women’s Sabre | 129e van 133 |
| 19 mrt 2016 | FIE Satellite, Rome 2016FIE | Senior Women’s Sabre | 49e van 75 |
Onderling
Tegen linkshandigen 9–28 · rechtshandigen 60–144, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Bhavani Devi CHADALAVADA ANANDHA SUNDHARARAMAN | 0 | 4 | 20 mei 2022 | |
| Marissa PONICH | 0 | 4 | 15 jun 2017 | |
| Alejandra Jhonay BENITEZ ROMERO | 0 | 3 | 15 jun 2017 | |
| Anne-Elizabeth STONE | 0 | 3 | 17 jun 2018 | |
| Gabriella PAGE | 1 | 2 | 29 jun 2019 |
Alle tegenstanders (nog 183)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2021–22 | Sabel | 1.445 | 243e Senioren |
| 2020–21 | Sabel | 155e Senioren | |
| 2019–20 | Sabel | 1.429 | 170e Senioren |
| 2018–19 | Sabel | 1.440 | 145e Senioren |
| 2017–18 | Sabel | 1.399 | 155e Senioren |
| 2016–17 | Sabel | 1.365 | 296e Senioren |
| 2015–16 | Sabel | 1.374 | 317e Senioren |
| 2014–15 | Sabel | 1.424 | 162e Senioren |
| 2013–14 | Sabel | 1.448 | 136e Senioren |
| 2012–13 | Sabel | 321e Senioren | |
| 2011–12 | Sabel | 1.453 | 225e Senioren |
| 2010–11 | Sabel | 1.478 | |
| 2009–10 | Sabel | 1.482 |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 64–155 29% | 2.7–4.1 | 14–17 |
| Tableaux | 5–17 23% | 9.7–14.2 | 1–1 |