Patricia CONTRERAS
🇻🇪 VEN · Rechtshandig
Dames Sabel, 2005–2026
Volgen
Over deze schermer
FIE 13090
- Lengte
- 162 cm
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 118
- Podiumplaatsen
- 1
- Gewonnen wedstrijden
- 0
- Fency Elo
- 1424 Sabel, 1123e van 1.408 per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
- FIE-ranglijst
- 493e Senioren Sabel · 2026–27
- Beste FIE-ranglijstpositie
- 63e 2012–13
- Beste eindklassering
- 3e van 75, FIE Satellite, Rome 2016
Uitslagen
Uitslagen: 118
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 23 jul 2026 | FIE World Championships, Hong Kong 2026FIE | Senior Women’s Sabre | 127e van 140 |
| 6 dec 2024 | FIE Grand Prix, Orléans 2024FIE | Senior Women’s Sabre | 169e van 176 |
| 8 dec 2023 | FIE Grand Prix, Orléans 2023FIE | Senior Women’s Sabre | 163e van 184 |
| 17 mrt 2023 | FIE World Cup, Sint-Niklaas 2023FIE | Senior Women’s Sabre | 155e van 185 |
| 3 mrt 2023 | FIE World Cup, Athens 2023FIE | Senior Women’s Sabre | 119e van 176 |
| 6 mei 2022 | FIE World Cup, Hammamet 2022FIE | Senior Women’s Sabre | 165e van 180 |
| 4 mrt 2022 | FIE World Cup, Athens 2022FIE | Senior Women’s Sabre | 74e van 172 |
| 12 nov 2021 | FIE Grand Prix, Orléans 2021FIE | Senior Women’s Sabre | 151e van 163 |
| 12 mrt 2021 | FIE World Cup, Budapest 2021FIE | Senior Women’s Sabre | 173e van 186 |
| 6 mrt 2020 | FIE World Cup, Athens 2020FIE | Senior Women’s Sabre | 158e van 200 |
| 10 jan 2020 | FIE Grand Prix, Montreal 2020FIE | Senior Women’s Sabre | Not classified |
| 13 dec 2019 | FIE World Cup, Salt Lake City, December 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 155e van 185 |
| 22 nov 2019 | FIE World Cup, Orléans 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 162e van 212 |
| 29 jun 2019 | FIE Zonal Championships, Toronto, June 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 15e van 40 |
| 24 mei 2019 | FIE Grand Prix, Moscow 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 161e van 170 |
| 10 mei 2019 | FIE World Cup, Tunis 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 118e van 181 |
| 22 mrt 2019 | FIE World Cup, Sint-Niklaas 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 162e van 196 |
| 8 mrt 2019 | FIE World Cup, Athens 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 117e van 202 |
| 22 feb 2019 | FIE Grand Prix, Cairo 2019FIE | Senior Women’s Sabre | 97e van 130 |
| 9 nov 2018 | FIE World Cup, Orléans 2018FIE | Senior Women’s Sabre | 148e van 191 |
Onderling
Tegen linkshandigen 19–44 · rechtshandigen 113–197, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts
Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.
| Tegen | Gewonnen | Verloren | Laatste ontmoeting | |
|---|---|---|---|---|
| Eileen GRENCH | 2 | 4 | 15 jun 2017 | |
| Julieta TOLEDO | 2 | 4 | 29 jun 2019 | |
| Maria Belen PEREZ MAURICE | 0 | 6 | 29 jun 2019 | |
| Lucia MARTIN-PORTUGUES | 0 | 5 | 12 nov 2021 | |
| Marissa PONICH | 3 | 2 | 29 jun 2019 |
Alle tegenstanders (nog 243)
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
1e10e100e
Als tabel
| Seizoen | Wapen | Rating | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Sabel | 493e Senioren | |
| 2025–26 | Sabel | 1.424 | 527e Senioren |
| 2024–25 | Sabel | 1.446 | 511e Senioren |
| 2023–24 | Sabel | 1.472 | 419e Senioren |
| 2022–23 | Sabel | 1.475 | 270e Senioren |
| 2021–22 | Sabel | 1.486 | 256e Senioren |
| 2020–21 | Sabel | 1.491 | 102e Senioren |
| 2019–20 | Sabel | 1.527 | 110e Senioren |
| 2018–19 | Sabel | 1.550 | 92e Senioren |
| 2017–18 | Sabel | 1.521 | 275e Senioren |
| 2016–17 | Sabel | 1.530 | 98e Senioren |
| 2015–16 | Sabel | 1.592 | 75e Senioren |
| 2014–15 | Sabel | 1.445 | 142e Senioren |
| 2013–14 | Sabel | 1.454 | 165e Senioren |
| 2012–13 | Sabel | 1.472 | 63e Senioren |
| 2011–12 | Sabel | 1.458 | 76e Senioren |
| 2010–11 | Sabel | 1.451 | 71e Senioren |
| 2009–10 | Sabel | 1.465 | 133e Senioren |
| 2008–09 | Sabel | 1.461 | 85e Senioren |
| 2007–08 | Sabel | 1.449 | 70e Senioren |
| 2006–07 | Sabel | 1.449 | 218e Senioren |
| 2005–06 | Sabel | 1.483 | 283e Senioren |
| 2004–05 | Sabel | 1.497 | 170e Senioren |
Hoe ratings werken · de besten van dit moment
Schermstijl
| Fase | Gewonnen–verloren | Een gemiddelde partij | Met één treffer verschil |
|---|---|---|---|
| Poules | 122–211 37% | 3.1–3.9 | 17–35 |
| Tableaux | 10–30 25% | 11–14.2 | 3–6 |