Schermers

Luca RADU

Luca RADU: Roemenië · CS Dinamo Bucuresti · Heren Sabel, 2018–2024. 17 geregistreerde uitslagen.

🇷🇴 ROU · CS Dinamo Bucuresti · Linkshandig

Over deze schermer

FIE 55182

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
17
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1503 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
405e Junioren Sabel · 2024–25
Beste FIE-ranglijstpositie
235e 2023–24
Beste eindklassering
5e van 93, EFC Cadet Circuit Istanbul 2021
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 17

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
14 dec 2024FIE Junior World Cup, Dormagen 2024FIEJunior Men’s Sabre144e van 231
6 jan 2024FIE Junior World Cup, Budapest, January 2024FIEJunior Men’s Sabre163e van 224
16 dec 2023FIE Junior World Cup, Madrid 2023FIEJunior Men’s Sabre63e van 182
18 nov 2023FIE Junior World Cup, Tunis 2023FIEJunior Men’s Sabre34e van 84
3 feb 2023FIE Junior World Cup, Plovdiv 2023FIEJunior Men’s SabreNot classified
7 jan 2023FIE Junior World Cup, Budapest 2023FIEJunior Men’s Sabre86e van 189
17 dec 2022FIE Junior World Cup, Dormagen 2022FIEJunior Men’s Sabre62e van 196
3 mrt 2022EFC European Championships U17 2022EFCCadet Men’s Sabre47e van 71
29 jan 2022EFC Cadet Circuit Bucharest 2022EFCCadet Men’s Sabre82e van 215
27 nov 2021EFC Cadet Circuit Sofia 2021EFCCadet Men’s Sabre108e van 221
13 nov 2021EFC Cadet Circuit Istanbul 2021EFCCadet Men’s Sabre5e van 93
2 okt 2021EFC Cadet Circuit Godollo 2021EFCCadet Men’s Sabre15e van 183
30 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre122e van 210
23 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre45e van 112
16 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre144e van 213
2 feb 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre27e van 138
16 nov 2018EFC U14 European Circuit Sofia 2018EFCUnder 14 Men’s Sabre12e van 69

Video’s

Onderling

Tegen linkshandigen 2–2 · rechtshandigen 20–25, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Ahmed HESHAM0314 dec 2024
Art PROSSE116 jan 2024
Benjamin DUCERF0218 nov 2023
Ahmet Turgut TAFLAN017 jan 2023
Aleksander GENKOV106 jan 2024
Alle tegenstanders (nog 40)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Alexander LAZAR107 jan 2023
Alkim OZTURK107 jan 2023
Asier OLANGUA0116 dec 2023
Axel POGU1017 dec 2022
Chun Lam Marco LEE016 jan 2024
Daniel CARLSTEDT RINGIUS1018 nov 2023
David BERKES1016 dec 2023
Dimitar LAZOV013 feb 2023
Eiger SWINSCOW1014 dec 2024
Enes Talha KALENDER0117 dec 2022
Filip WAGNER107 jan 2023
Francesco SARCINELLA0116 dec 2023
Guillermo DIAZ GAMO0116 dec 2023
Jack PAN0117 dec 2022
Jaime FLOREZ0117 dec 2022
Jasper HENDRIKS1017 dec 2022
Julian MAYER1016 dec 2023
Kainazar NURKATULY103 feb 2023
Kunlin ZHOU1014 dec 2024
Lucas GUILLEY0118 nov 2023
Marcel BRONISZEWSKI103 feb 2023
Marco STIGLIANO016 jan 2024
Matteo BUGIALLI1018 nov 2023
Matthis HUSMANN1014 dec 2024
Mattia SIANO0114 dec 2024
Michel CHOUEIRY0114 dec 2024
Mirko PETRUCZ1016 dec 2023
Mohamed Nour HASSINE1018 nov 2023
Moritz SCHENKEL1017 dec 2022
Musa AYMURATOV1018 nov 2023
Nikolay-Tomas GEORGIEV0114 dec 2024
Saleh MAMMADOV013 feb 2023
Santiago MADRIGAL017 jan 2023
Shihao LU016 jan 2024
Tom COUDERC1017 dec 2022
Viktor FILEV0116 dec 2023
Yacine SAAD1018 nov 2023
Yassin KHODIR016 jan 2024
Zsombor FULOP017 jan 2023
Zuhriddin KODIROV0117 dec 2022

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
160015001400
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2024–25Sabel1.503405e Junioren
2023–24Sabel1.499235e Junioren
2022–23Sabel1.506276e Junioren
2021–22Sabel1.511
2019–20Sabel1.507
2018–19Sabel1.523

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules19–22 46%3.1–3.14–4
Tableaux3–5 38%11.9–13.41–1