Schermers

Yehor SEMENOV

Yehor SEMENOV: Oekraïne · Heren Sabel, 2017–2022. 17 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇺🇦 UKR · KYIV · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 53852

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
17
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1500 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
378e Junioren Sabel · 2022–23
Beste FIE-ranglijstpositie
95e 2021–22
Beste eindklassering
11e van 89, EFC Cadet Circuit 2019
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 17

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
17 dec 2022FIE Junior World Cup, Dormagen 2022FIEJunior Men’s Sabre139e van 196
3 dec 2022FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2022FIEJunior Men’s Sabre116e van 182
6 feb 2022FIE Junior World Cup, Plovdiv 2022FIEJunior Men’s Sabre30e van 136
8 jan 2022FIE Junior World Cup, Budapest 2022FIEJunior Men’s Sabre79e van 154
11 dec 2021FIE Junior World Cup, Tashkent, December 2021FIEJunior Men’s Sabre25e van 81
4 dec 2021FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2021FIEJunior Men’s Sabre103e van 155
22 feb 2020EFC European Championships U17 2020EFCCadet Men’s Sabre21e van 82
30 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre48e van 210
16 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre83e van 213
9 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre11e van 89
14 sep 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre37e van 105
17 nov 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Men’s Sabre32e van 223
6 okt 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Men’s Sabre169e van 230
15 sep 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Men’s Sabre21e van 78
27 jan 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Men’s Sabre68e van 129
4 nov 2017EFC Cadet Circuit Sofia 2017EFCCadet Men’s Sabre97e van 138
30 sep 2017EFC Cadet Circuit Godollo 2017EFCCadet Men’s Sabre179e van 192

Video’s

Onderling

Tegen linkshandigen 4–2 · rechtshandigen 15–23, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Muhammed Furkan KALENDER0217 dec 2022
Nikolai SPITSYN116 feb 2022
Oleksandr KUSHKOV114 dec 2021▶ Bekijken
Adham MOATAZ018 jan 2022
Ahmet Turgut TAFLAN106 feb 2022
Alle tegenstanders (nog 36)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Ali ALBAHRANI0111 dec 2021
Anthony JIANG0117 dec 2022
Asier OLANGUA108 jan 2022
Benedek DALLOS018 jan 2022
Bogdan STAMENKOVIC106 feb 2022
Carlos HERRANZ016 feb 2022
Dacian ENACHE106 feb 2022
Edgar ZEMIANKEVICH1011 dec 2021
Elden WOOD016 feb 2022
Elliott BAXTER103 dec 2022
Ethan HILTON104 dec 2021
Gijs VANNIEUWENBORGH108 jan 2022
Giorgio MARCIANO016 feb 2022
Giovanni ROUSSIER FUSCO106 feb 2022
Hristo HRISTOV108 jan 2022
Jubraj Singh OINAM013 dec 2022
Konstanty KUTEK103 dec 2022
Lupo Giorgio Giovanni VECCIA SCAVALLI0117 dec 2022
Magzhan ANARBAY1011 dec 2021
Marc NEUHAEUSER014 dec 2021
Matthew LINSKY013 dec 2022
Max Laurin MUELLER018 jan 2022
Mihnea ENACHE014 dec 2021
Murad AKBAROV0111 dec 2021
Odilxon USMONJONOV1011 dec 2021
Pablo ALVAREZ DURAN014 dec 2021
Patrik TOTH106 feb 2022
Philipp METHNER013 dec 2022
Radu NITU013 dec 2022
Saleh MAMMADOV018 jan 2022
Salvatore PUGLIESE0117 dec 2022
Thomas HEATH1017 dec 2022
Tomoaki CHANO0117 dec 2022
Viktor FILEV1017 dec 2022
Vladimir VASTIANOV1011 dec 2021
Wei Zuo DAN013 dec 2022

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
160015001400
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2022–23Sabel1.500378e Junioren
2021–22Sabel1.53895e Junioren
2019–20Sabel1.536
2018–19Sabel1.509
2017–18Sabel1.488

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules16–19 46%3.6–3.63–4
Tableaux3–6 33%11.8–130–0