Hoi Chun CHANG
🇭🇰 HKG · jobbkezes
Férfi Kard, 2016–2025
Kövesd
A vívóról
FIE 40687
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 27
- Dobogós helyek
- 0
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1519 Kard, 1328./2030 Frissítve: 2026. nov. 6. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 701. Felnőtt Kard · 2026–27
- Legjobb FIE-helyezés
- 185. 2024–25
- Legjobb helyezés
- 24. 60, FIE Junior Zonal Championships, Amman 2019
Eredmények
Eredmények: 27
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| dec. 4. 2025 | FIE Grand Prix, Orléans 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 187. 219 |
| nov. 7. 2025 | FIE World Cup, Algiers 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 124. 204 |
| jún. 19. 2025 | FIE Zonal Championships, Bali 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 47. 77 |
| máj. 23. 2025 | FIE World Cup, Madrid 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 218. 261 |
| máj. 3. 2025 | FIE Grand Prix, Seoul 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 135. 198 |
| márc. 28. 2025 | FIE World Cup, Budapest 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 189. 268 |
| márc. 6. 2025 | FIE World Cup, Padua 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 124. 261 |
| jan. 24. 2025 | FIE World Cup, Plovdiv 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 142. 239 |
| jan. 10. 2025 | FIE Grand Prix, Tunis 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 106. 154 |
| dec. 6. 2024 | FIE Grand Prix, Orléans 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 164. 226 |
| nov. 8. 2024 | FIE World Cup, Oran 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 80. 160 |
| máj. 17. 2024 | FIE World Cup, Madrid 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 135. 212 |
| máj. 5. 2024 | FIE Grand Prix, Seoul 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 120. 149 |
| márc. 22. 2024 | FIE World Cup, Budapest 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 216. 268 |
| márc. 1. 2024 | FIE World Cup, Padua 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 115. 240 |
| febr. 9. 2024 | FIE World Cup, Tbilisi, February 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 64. 198 |
| máj. 12. 2023 | FIE World Cup, Madrid 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 164. 240 |
| ápr. 28. 2023 | FIE Grand Prix, Seoul 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 153. 163 |
| márc. 24. 2023 | FIE World Cup, Budapest 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 191. 212 |
| márc. 2. 2023 | FIE World Cup, Padua 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 183. 205 |
Videók
Cyrus of Chaos
· 64-as tábla Egyéni asszó Arnav RAJA legyőzte Hoi Chun CHANG ellenfelét, 15–7 FIE Zonal Championships, Bali 2025 · Kard · 2025. jún. 19.
Cyrus of Chaos
Egyéni asszó Orleans Grand Prix 2024 SMS - P256 - Chang Hoi Chun HKG v Gisho Nidhi Kumaresan IND FIE Grand Prix, Orléans 2024 · Kard · 2024. dec. 6.
Cyrus of Chaos
· 64-as tábla Egyéni asszó Sandro BAZADZE legyőzte Hoi Chun CHANG ellenfelét, 15–3 FIE World Cup, Tbilisi, February 2024 · Kard · 2024. febr. 9.
Egymás ellen
Balkezesek ellen 6–15 · jobbkezesek ellen 61–100, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Karan Singh SINGH | 0 | 4 | jún. 19. 2025 | |
| Amenallah HMISSI | 0 | 2 | nov. 7. 2025 | |
| Bakdaulet KURALBEKULY | 0 | 2 | dec. 4. 2025 | |
| Codrin COZMULEANU | 1 | 1 | márc. 2. 2023 | |
| Csanad GEMESI | 0 | 2 | máj. 3. 2025 |
Mindenki, akivel találkoztak (152 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Kard | 701. Felnőtt | |
| 2025–26 | Kard | 1519 | 405. Felnőtt |
| 2024–25 | Kard | 1535 | 185. Felnőtt |
| 2023–24 | Kard | 1564 | 237. Felnőtt |
| 2022–23 | Kard | 1497 | 326. Felnőtt |
| 2019–20 | Kard | 563. Felnőtt | |
| 2018–19 | Kard | 1504 | 582. Felnőtt |
| 2017–18 | Kard | 1434 | |
| 2016–17 | Kard | 1464 | |
| 2015–16 | Kard | 1464 |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 62–96 39% | 3.2–4 | 17–13 |
| Táblák | 5–19 21% | 9.7–13.9 | 2–1 |