Paul ROSENTHAL
🇺🇸 USA · Sheridan Fencing Academy
Gemengd Sabel, 2006–2026
Volgen
Over deze schermer
USA 100066232
USA Fencing-rating: Degen C2021 · Floret Zonder classificatie (U) · Sabel E2026
USA Fencing gebruikt classificaties van A tot en met E; U betekent zonder classificatie. Een jaartal na de letter geeft aan wanneer de classificatie is behaald.
Palmares en ranglijsten
De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.
- Uitslagen
- 172
- Podiumplaatsen
- 40
- Gewonnen wedstrijden
- 10
- Beste eindklassering
- 1e van 25, 23rd Annual Middlebury Open
Uitslagen
Uitslagen: 172
| Wanneer | Wedstrijd | Onderdeel | Plaats |
|---|---|---|---|
| 27 jun 2026 | Summer Nationals and July Challenge, Portland, ORAskFRED | Vet 70 Men’s Sabre | 8e van 18 |
| 27 jun 2026 | Summer Nationals and July Challenge, Portland, ORAskFRED | Vet 70 Men’s Épée | 32e van 43 |
| 12 feb 2026 | February NACAskFRED | Vet 70 Men’s Sabre | 9e van 12 |
| 12 feb 2026 | February NACAskFRED | Vet 70 Men’s Épée | 31e van 45 |
| 28 jun 2025 | National Championships and July Challenge (Summer Nationals), Milwaukee, WIAskFRED | Vet 70 Men’s Sabre | 8e van 18 |
| 28 jun 2025 | National Championships and July Challenge (Summer Nationals), Milwaukee, WIAskFRED | Vet 70 Men’s Épée | 16e van 41 |
| 11 apr 2025 | Division 1/Para Championships + April NACAskFRED | Vet 70 Men’s Épée | 22e van 31 |
| 11 apr 2025 | Division 1/Para Championships + April NACAskFRED | Vet 70 Men’s Sabre | 7e van 15 |
| 16 mrt 2025 | The Bill Chou Memorial Veteran Sabre ChallengeAskFRED | Vet Combined Mixed Sabre | 12e van 15 |
| 29 jun 2024 | National Championships and July Challenge (Summer Nationals), Columbus, OHAskFRED | Vet 60 Men’s Sabre | 15e van 32 |
| 29 jun 2024 | National Championships and July Challenge (Summer Nationals), Columbus, OHAskFRED | Vet 60 Men’s Épée | 46e van 56 |
| 30 mrt 2024 | Premier Challenge ROC(D1A, DV2, VET), RJCC & PARAAskFRED | Vet Combined Men’s Épée | 37e van 37 |
| 30 mrt 2024 | Premier Challenge ROC(D1A, DV2, VET), RJCC & PARAAskFRED | Vet Combined Men’s Sabre | 9e van 20 |
| 25 feb 2024 | Sheridan Fencing Vet Sabre Slam!AskFRED | Vet Combined Mixed Sabre | 11e van 21 |
| 9 sep 2023 | 2023 New Jersey Senior OlympicsAskFRED | Vet Combined Mixed Sabre | 1e van 7 |
| 9 sep 2023 | 2023 New Jersey Senior OlympicsAskFRED | Vet Combined Men’s Épée | 3e van 6 |
| 9 sep 2023 | 2023 New Jersey Senior OlympicsAskFRED | Vet Combined Mixed Foil | 5e van 10 |
| 28 jan 2023 | Duel of the East Coast ROC/RJCCAskFRED | Vet Combined Men’s Sabre | 11e van 16 |
| 6 nov 2022 | Fencers Club Veteran Cup - (Epee, Foil, Sabre) IIAskFRED | Vet Combined Mixed Sabre | 7e van 9 |
| 30 jan 2022 | 2022 Veteran Sabre Slam!AskFRED | Vet Combined Mixed Sabre | 18e van 25 |
Cijfers
rating, ranglijst en schermstijl
Door de tijd heen
Als tabel
| Seizoen | Wapen | fency ELO | FIE-ranglijst |
|---|---|---|---|
| 2025–26 | Sabel | 1.518 | |
| 2025–26 | Degen | 1.438 | |
| 2024–25 | Sabel | 1.518 | |
| 2024–25 | Degen | 1.443 | |
| 2023–24 | Sabel | 1.519 | |
| 2023–24 | Floret | 1.532 | |
| 2023–24 | Degen | 1.440 | |
| 2022–23 | Sabel | 1.506 | |
| 2021–22 | Sabel | 1.516 | |
| 2020–21 | Sabel | 1.520 | |
| 2020–21 | Degen | 1.451 | |
| 2019–20 | Sabel | 1.520 | |
| 2019–20 | Floret | 1.532 | |
| 2019–20 | Degen | 1.455 | |
| 2018–19 | Sabel | 1.519 | |
| 2018–19 | Floret | 1.536 | |
| 2018–19 | Degen | 1.463 | |
| 2017–18 | Sabel | 1.515 | |
| 2017–18 | Floret | 1.530 | |
| 2017–18 | Degen | 1.472 | |
| 2016–17 | Sabel | 1.513 | |
| 2016–17 | Floret | 1.536 | |
| 2016–17 | Degen | 1.486 | |
| 2015–16 | Sabel | 1.515 | |
| 2015–16 | Floret | 1.530 | |
| 2015–16 | Degen | 1.489 | |
| 2014–15 | Sabel | 1.505 | |
| 2014–15 | Floret | 1.531 | |
| 2014–15 | Degen | 1.474 | |
| 2013–14 | Sabel | 1.498 | |
| 2013–14 | Degen | 1.511 | |
| 2012–13 | Sabel | 1.498 | |
| 2012–13 | Floret | 1.529 | |
| 2012–13 | Degen | 1.502 | |
| 2011–12 | Sabel | 1.455 | |
| 2011–12 | Floret | 1.516 | |
| 2011–12 | Degen | 1.514 | |
| 2010–11 | Floret | 1.495 | |
| 2009–10 | Sabel | 1.487 | |
| 2009–10 | Floret | 1.495 | |
| 2009–10 | Degen | 1.501 | |
| 2008–09 | Sabel | 1.478 | |
| 2008–09 | Floret | 1.460 | |
| 2008–09 | Degen | 1.462 | |
| 2007–08 | Sabel | 1.480 | |
| 2007–08 | Floret | 1.479 | |
| 2007–08 | Degen | 1.472 | |
| 2006–07 | Sabel | 1.506 | |
| 2006–07 | Floret | 1.476 | |
| 2006–07 | Degen | 1.479 | |
| 2005–06 | Sabel | 1.499 | |
| 2005–06 | Floret | 1.483 | |
| 2005–06 | Degen | 1.492 |