Schermers

Justin LIU

Justin LIU: Duitsland · Heren Sabel, 2023–2026. 28 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇩🇪 GER · TSV Bayer Dormagen · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 66526 · OPH 419355 · OPH S3D8C48266914FE1E706413AE57045E54453BDF70071BDA65AEDEF50029A1D98B

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
28
Podiumplaatsen
3
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1595 Sabel, 909e van 2.030 per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
443e Senioren Sabel · 2026–27
Beste eindklassering
2e van 62, FIE Cadet World Cup, Dormagen 2025
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 28

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
25 okt 2026National CircuitFencing WorldwideSenior Men’s Sabre14e van 40
25 okt 20262026 National CircuitOphardtSenior Men’s Sabre14e van 41
24 okt 2026Internationales TurnierFencing WorldwideCadet Men’s Sabre2e van 49
24 okt 20262026 Internationales TurnierOphardtCadet Men’s Sabre2e van 51
17 okt 2026EFC Cadet Circuit Budapest MATE – HUNIBER CUP Sabre 2026EFCCadet Men’s Sabre7e van 211
3 okt 20267. Mainzer-CupOphardtJunior Men’s Sabre15e van 66
3 okt 20267. Mainzer-CupOphardtCadet Men’s Sabre9e van 66
12 sep 2026FIE Satellite, Ghent 2026FIESenior Men’s Sabre48e van 95
13 jun 20262026 Dortmunder SäbelturnierOphardtCadet Men’s Sabre10e van 47
13 jun 20262026 Dortmunder SäbelturnierOphardtJunior Men’s Sabre15e van 64
7 feb 2026EFC Cadets Circuit Praha 2026EFCCadet Men’s Sabre28e van 120
24 jan 2026EFC Cadet Circuit Konin 2026EFCCadet Men’s Sabre89e van 158
15 dec 2025FIE Cadet World Cup, Dormagen 2025FIECadet Men’s Sabre2e van 62
6 dec 2025EFC Cadet Circuit Eislingen 2025EFCCadet Men’s Sabre64e van 272
23 nov 20252025 Grünwald - Zeit zu fechtenOphardtSenior Men’s Sabre22e van 50
22 nov 2025EFC U23 Circuit Grunwald 2025EFCUnder 23 Men’s Sabre72e van 82
15 nov 2025EFC Cadet Circuit Sofia Sabre 2025EFCCadet Men’s Sabre90e van 208
8 nov 2025EFC Cadet Circuit Godollo Sabre 2025EFCCadet Men’s Sabre101e van 269
11 okt 2025FIE Satellite, Nuremberg 2025FIESenior Men’s Sabre77e van 107
27 sep 2025FIE Satellite, Ghent 2025FIESenior Men’s Sabre79e van 145

Video’s

Onderling

Tegen linkshandigen 3–3 · rechtshandigen 14–10, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Matti SCHIFFER0212 sep 2026
Aibar KAIYM0115 dec 2025
ALI ALOBAID ABDULLAH1015 dec 2025
Andre LAMEZEC0127 sep 2025
Andrea ARTUSO0127 sep 2025
Alle tegenstanders (nog 25)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Antonin DEMANGEAT1012 sep 2026
Cedric VOLCKAERT1027 sep 2025
Charles GELLETT1012 sep 2026
Henri PLANTINGA1027 sep 2025
Ilan Tchaa AROUNA1015 dec 2025
Keiichiro KOBAYASHI1015 dec 2025
Konstantin ATANASOV1015 dec 2025
Lorenzo OTTAVIANI0112 sep 2026
Lorenzo VISCARDI0111 okt 2025
Luke HAYNES0111 okt 2025
Marcus PINTO1015 dec 2025
Matthew MATIKKE0111 okt 2025
Max CROMIE0127 sep 2025
Maximus NGO1015 dec 2025
Miha HOCEVAR1011 okt 2025
Oscar BRETZ1012 sep 2026
Philipp METHNER1011 okt 2025
Rick WIJNBERG1012 sep 2026
Rinnosuke KIMURA1015 dec 2025
Simon CACEK0111 okt 2025
TAN OLIVER JINJIE0115 dec 2025
Tin Yat Barret LAW1015 dec 2025
Tomas Francisco ALITISZ1027 sep 2025
Vince SAPI0127 sep 2025
Zsadany PAPP0112 sep 2026

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
160015001400
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Senioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2026–27Sabel1.595443e Senioren
2025–26Sabel1.553635e Senioren
2024–25Sabel1.509
2023–24Sabel1.491

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules13–10 57%4–3.63–4
Tableaux4–4 50%12.1–14.33–0