Schermers

Adél KOVÁCS

🇭🇺 HUN · Vasas · Rechtshandig

Dames Sabel, 2022–2026

Over deze schermer

FIE 64351 · MVSZ 12662

Geboortedatum
Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
18
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Hongaarse ranglijst
14e Junioren Sabel, 2026/2027 348 punten · ingelezen op 7 nov 2026
Hongaarse ranglijst
27e Senioren Sabel, 2026/2027 92 punten · ingelezen op 7 nov 2026
Fency Elo
1526 Sabel, 836e van 1.430 per 7 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
276e Junioren Sabel · 2026–27
Beste eindklassering
7e van 42, Magyar Kupa 2. - Junior Női Kard Válogató
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Uitslagen: 18

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
31 okt 2026MK. 2. - Budapest Kupa - Felnőtt Női Kard VélogatóMVSZSenior Women’s Sabre29e van 43
24 okt 2026Magyar Kupa 3. - Junior Női Kard VálogatóMVSZJunior Women’s Sabre22e van 39
9 okt 2026FIE Junior World Cup, Tashkent 2026FIEJunior Women’s Sabre104e van 112
3 okt 2026Magyar Kupa 1. - Felnőtt Női Kard VálogatóMVSZSenior Women’s Sabre28e van 44
20 sep 2026Magyar Kupa 2. - Junior Női Kard VálogatóMVSZJunior Women’s Sabre7e van 42
31 jan 2026FIE Junior World Cup, Tbilisi, January 2026FIEJunior Women’s Sabre80e van 144
13 dec 2025FIE Junior World Cup, Budapest 2025FIEJunior Women’s Sabre100e van 222
15 nov 2025FIE Junior World Cup, Tashkent 2025FIEJunior Women’s Sabre69e van 89
23 feb 2025EFC European Championships U17 2025EFCCadet Women’s Sabre19e van 62
25 jan 2025EFC Cadet Circuit Konin 2025EFCCadet Women’s Sabre10e van 148
14 dec 2024FIE Junior World Cup, Budapest, December 2024FIEJunior Women’s Sabre41e van 203
7 dec 2024EFC Cadet Circuit Eislingen 2024EFCCadet Women’s Sabre101e van 206
16 nov 2024EFC Cadet Circuit Sofia 2024EFCCadet Women’s Sabre14e van 242
12 okt 2024EFC Cadet Circuit Budapest Sabre 2024EFCCadet Women’s Sabre13e van 239
13 jan 2024EFC Cadets Circuit Barcelona 2024EFCCadet Women’s Sabre16e van 160
9 dec 2023EFC Cadet Circuit Eislingen 2023EFCCadet Women’s Sabre104e van 215
14 okt 2023EFC Cadet Circuit Godollo 2023EFCCadet Women’s SabreNot placed
8 okt 2022EFC Cadet Circuit Godollo 2022EFCCadet Women’s Sabre123e van 204

Onderling

Tegen linkshandigen 1–1 · rechtshandigen 15–19, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Francesca Romana LENTINI119 okt 2026
Karina TALLADA0231 jan 2026
Marisa Victoria KURZAWA0231 jan 2026
Aleksandra LUKINA019 okt 2026
Aleksiia PIROHOVA0113 dec 2025
Alle tegenstanders (nog 31)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Amelia KUKLA1015 nov 2025
Amelia OSTROWSKA1014 dec 2024
Amelie PESCARU109 okt 2026
Ayakoz JUMAMURATOVA1014 dec 2024
Catalin GRAUDINS0113 dec 2025
Chenxi ZHANG019 okt 2026
Csenge KÓNYA013 okt 2026
Darina BABADJANOVA0115 nov 2025
Dorottya VARRÓ013 okt 2026
Elisabetta BORRELLI0113 dec 2025
Emese DOMONKOS103 okt 2026
Emilia NUTA1013 dec 2025
Emma TENG1013 dec 2025
Fabiola VILLEGAS1014 dec 2024
Greta GOMORI0114 dec 2024
Hanga JANKÓ013 okt 2026
Irmak SENOGLU019 okt 2026
JAKSIMURATOVA DIANA019 okt 2026
Jiayi LI0131 jan 2026
Julianna STEINBACHER103 okt 2026
Kaisha ZHANYBEK0115 nov 2025
Luca SZŰCS013 okt 2026
Maiia VELYCHKO1031 jan 2026
Mao NOMOTO1013 dec 2025
Marie THOME0115 nov 2025
Mariela GEORGIEVA1031 jan 2026
Mirja-Lena HAACK1014 dec 2024
Mitsuki SUTO0114 dec 2024
Natalia BIENCZAK1031 jan 2026
Nina LEWIS1014 dec 2024
Thea JOSEPH1013 dec 2025

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
170015501400
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2026–27Sabel1.526276e Junioren
2025–26Sabel1.571340e Junioren
2024–25Sabel1.611301e Junioren
2023–24Sabel1.488
2022–23Sabel1.481

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules13–15 46%3.4–3.72–2
Tableaux4–7 36%7.4–9.12–1