Schermers

Oriol ESPI FONTELLES

Oriol ESPI FONTELLES: Spanje · Heren Degen, 2019–2026. 14 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇪🇸 ESP · SAM-B · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 62220

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
14
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1519 Degen, 2304e van 3.394 per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
801e Senioren Degen · 2026–27
Beste eindklassering
14e van 87, EFC EFC FFE Circuit Sofia Epee and Sabre 2025
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 14

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
15 okt 2026FIE World Cup, Casablanca 2026FIESenior Men’s Épée307e van 328
14 feb 2026FIE Junior World Cup, Vrsac 2026FIEJunior Men’s Épée54e van 186
31 jan 2026FIE Junior World Cup, Cairo, January 2026FIEJunior Men’s Épée126e van 259
3 jan 2026FIE Junior World Cup, Basel 2026FIEJunior Men’s Épée96e van 314
15 nov 2025EFC U23 Circuit Lausanne 2025EFCUnder 23 Men’s Épée143e van 195
25 okt 2025FIE Satellite, Barcelona 2025FIESenior Men’s Épée104e van 211
18 jan 2025EFC EFC FFE Circuit Sofia Epee and Sabre 2025EFCUnder 23 Men’s Épée14e van 87
4 jan 2025FIE Junior World Cup, Basel 2025FIEJunior Men’s Épée203e van 287
18 apr 2024FIE Junior and Cadet World Championships, Riyadh 2024FIECadet Men’s Épée55e van 146
22 feb 2024EFC European Championships U17 Napoli 2024EFCCadet Men’s Épée22e van 127
12 jan 2024EFC Cadet Circuit Bratislava 2024EFCCadet Men’s Épée25e van 316
9 dec 2023EFC Cadet Circuit Copenhagen 2023EFCCadet Men’s Épée42e van 240
25 nov 2023EFC Cadet Circuit Grenoble 2023EFCCadet Men’s Épée47e van 221
6 apr 2019EFC U14 European Circuit Sant Jordi Barcelona 2019EFCUnder 14 Men’s Épée56e van 57

Onderling

Tegen linkshandigen 2–9 · rechtshandigen 14–13, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Maksym MYKYTENKO1114 feb 2026
Adrian VAN DE STEENE0114 feb 2026
Aina RAHAMEFY0114 feb 2026
Aleksander MALVIK014 jan 2025
Arturo LIONELLO014 jan 2025
Alle tegenstanders (nog 38)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Bence BALAZS014 jan 2025
CHEN YANG0131 jan 2026
Daniel CHIRASHNYA0131 jan 2026
Dashravdan MYAGMARSUREN1018 apr 2024
David MAHNE1014 feb 2026
Egor KALASHNIKOV0131 jan 2026
ELASSAL ADEL1031 jan 2026
Elwin ELG0118 apr 2024
Ewan KRUGER1018 apr 2024
Federico VARONE013 jan 2026
Filip KROCHMALSKI1014 feb 2026
Francesco PELLETTA104 jan 2025
Franciszek DROBCZYK0131 jan 2026
Gaetan BILLA0115 okt 2026
Gianluca WICHT0114 feb 2026
Hao LIU0115 okt 2026
Hassan ABED1031 jan 2026
Jonas WALLER013 jan 2026
Juri HEER103 jan 2026
Konstantinos KARAMPASIS103 jan 2026
Kostiantyn KOSTIUKOV1014 feb 2026
Kruz SCHEMBRI0115 okt 2026
Leo Rui KAMINER103 jan 2026
Leonardo BENTIVOGLI1018 apr 2024
Maksym GULA0115 okt 2026
Martin Aleksander VIK1018 apr 2024
Mate ANTAL0131 jan 2026
Matthew BUELAU014 jan 2025
Michele QUEIROLI0118 apr 2024
Nicolo' DEL CONTRASTO0115 okt 2026
Nolan PETERSON103 jan 2026
Nurzhan ABZHANOV0115 okt 2026
Oliver GOLANOWSKI103 jan 2026
Rang LEE0118 apr 2024
Ruben LIMARDO GASCON0125 okt 2025
Saidbilol ALIMOV1031 jan 2026
SONG YUXUAN013 jan 2026
Yousef ALBINALI104 jan 2025

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Degen
160015001400
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Senioren Degen
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2026–27Degen1.519801e Senioren
2025–26Degen1.549913e Senioren
2024–25Degen1.502
2023–24Degen1.525
2018–19Degen1.481

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules14–21 40%3.8–42–9
Tableaux4–5 44%10.7–12.60–0