Schermers

Liliána OCSKÓ

Liliána OCSKÓ: Hongarije · Dames Sabel, 2021–2026. 12 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇭🇺 HUN · UTE · Linkshandig

Over deze schermer

FIE 61413 · MVSZ 8479

Geboortedatum
Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
12
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Hongaarse ranglijst
34e Senioren Sabel, 2026/2027 57 punten · ingelezen op 6 nov 2026
Fency Elo
1431 Sabel, 1105e van 1.408 per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
347e Junioren Sabel · 2025–26
Beste FIE-ranglijstpositie
277e 2024–25
Beste eindklassering
20e van 43, MK. 2. - Budapest Kupa - Felnőtt Női Kard Vélogató
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 12

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
31 okt 2026MK. 2. - Budapest Kupa - Felnőtt Női Kard VélogatóMVSZSenior Women’s Sabre20e van 43
3 okt 2026Magyar Kupa 1. - Felnőtt Női Kard VálogatóMVSZSenior Women’s Sabre39e van 44
31 jan 2026FIE Junior World Cup, Tbilisi, January 2026FIEJunior Women’s Sabre88e van 144
13 dec 2025FIE Junior World Cup, Budapest 2025FIEJunior Women’s Sabre152e van 222
1 feb 2025FIE Junior World Cup, Tbilisi, February 2025FIEJunior Women’s Sabre87e van 128
14 dec 2024FIE Junior World Cup, Budapest, December 2024FIEJunior Women’s Sabre181e van 203
16 nov 2024FIE Junior World Cup, Tashkent, November 2024FIEJunior Women’s Sabre45e van 94
6 jan 2024FIE Junior World Cup, Budapest, January 2024FIEJunior Women’s Sabre97e van 168
19 nov 2022EFC Cadet Circuit Sofia 2022EFCCadet Women’s Sabre82e van 217
8 okt 2022EFC Cadet Circuit Godollo 2022EFCCadet Women’s Sabre54e van 204
29 jan 2022EFC Cadet Circuit Bucharest 2022EFCCadet Women’s Sabre160e van 200
27 nov 2021EFC Cadet Circuit Sofia 2021EFCCadet Women’s Sabre141e van 192

Onderling

Tegen linkshandigen 0–5 · rechtshandigen 15–24, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Amalia COVALIU021 feb 2025
Amelia SIWEK0231 jan 2026
Anastasia FUSEA021 feb 2025
Afra ALBOOSHI106 jan 2024
Barbara Johanna BENDE013 okt 2026
Alle tegenstanders (nog 37)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Cecelia Hengke LIN1016 nov 2024
Daniela SOLERA SANCHEZ0114 dec 2024
Diana NEYCHEVA1014 dec 2024
Dóra BERECZ013 okt 2026
Elisabetta BORRELLI016 jan 2024
Eva BOBES1013 dec 2025
Fotima MAHMUDJANOVA1016 nov 2024
Gabriela WOJCIK101 feb 2025
Gaia Karola CARAFA0113 dec 2025
Josephine KOBER101 feb 2025
Kalina ATANASOVA0116 nov 2024
Kato ARCHVADZE011 feb 2025
Laia BERGEZ0131 jan 2026
Linda DECSI013 okt 2026
Ludovica CARNEVALE0131 jan 2026
Mariia TRETIAKOVA0131 jan 2026
Mariya POCHEKUTOVA1016 nov 2024
Marleen BUITENHUIS013 okt 2026
Marta NOWAK0113 dec 2025
Martina GIANCOLA101 feb 2025
Mirja-Lena HAACK1031 jan 2026
Natallie Yin Xin CHAN106 jan 2024
Nehir YILDIRIM106 jan 2024
NI SHIWEN1031 jan 2026
NISHIYAMA HARUKI0113 dec 2025
Polina KOHL0113 dec 2025
Polli SZABO016 jan 2024
Renáta KATONA013 okt 2026
Samira SHOKIROVA0116 nov 2024
Shir HARARY0113 dec 2025
Sofia NOVIKOVA0116 nov 2024
Sophie LIU0114 dec 2024
Tangsholpan KENENBAYEVA1031 jan 2026
Tiziana NITSCHMANN016 jan 2024
Valentina ZEINALOVA011 feb 2025
Veronika IVANOVA1013 dec 2025
Vittoria MOCCI0114 dec 2024

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
150014501400
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2026–27Sabel1.431
2025–26Sabel1.450347e Junioren
2024–25Sabel1.451277e Junioren
2023–24Sabel1.472304e Junioren
2022–23Sabel1.499

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules15–20 43%3.4–3.82–2
Tableaux0–10 0%5.3–100–1