Schermers

Olha KIVALO

Olha KIVALO: Oekraïne · Dames Sabel, 2017–2023. 13 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇺🇦 UKR · Mykolaiv · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 53868

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
13
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1392 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
171e Junioren Sabel · 2022–23
Beste eindklassering
36e van 83, EFC Cadet Circuit 2019
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 13

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
2 apr 2023FIE Junior and Cadet World Championships, Plovdiv 2023FIEJunior Women’s Sabre93e van 127
26 feb 2023FIE Junior Zonal Championships, Tallinn 2023FIEJunior Women’s Sabre46e van 63
3 feb 2023FIE Junior World Cup, Plovdiv 2023FIEJunior Women’s Sabre107e van 123
7 jan 2023FIE Junior World Cup, Budapest 2023FIEJunior Women’s Sabre78e van 137
17 dec 2022FIE Junior World Cup, Dormagen 2022FIEJunior Women’s Sabre117e van 147
3 dec 2022FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2022FIEJunior Women’s Sabre119e van 138
22 jan 2022FIE Junior World Cup, Segovia 2022FIEJunior Women’s Sabre85e van 133
8 jan 2022FIE Junior World Cup, Budapest 2022FIEJunior Women’s Sabre49e van 103
4 dec 2021FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2021FIEJunior Women’s Sabre113e van 143
23 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre43e van 116
16 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre68e van 183
14 sep 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre36e van 83
4 nov 2017EFC Cadet Circuit Sofia 2017EFCCadet Women’s Sabre105e van 131

Onderling

Tegen linkshandigen 2–7 · rechtshandigen 13–34, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Lola POSSICK023 feb 2023
Michela LANDI023 dec 2022
Pinar Miray SISIK027 jan 2023
Sugar Katinka BATTAI0226 feb 2023
Zuzanna LENKIEWICZ208 jan 2022
Alle tegenstanders (nog 46)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Alexandra KUVAEVA0126 feb 2023
Alexandra MITRUS0117 dec 2022
Amalia COVALIU013 feb 2023
Amy WESTWELL013 dec 2022
Ana MIHAILOVA108 jan 2022
Aniela KOZLOWSKA0126 feb 2023
Anna Kalliopi KOUROUSI1026 feb 2023
Anna SPIESZ012 apr 2023
Aurore PATRICE013 dec 2022
Ava Kaien LOFFICIAL107 jan 2023
Chelsea DELSOIN0122 jan 2022
Csenge KONYA103 dec 2022
Cyrielle RIOUX0117 dec 2022
Dorottya BEVIZ0122 jan 2022
Elsa LAHON LABORDE107 jan 2023
Emese DOMONKOS108 jan 2022
Evie WALL1022 jan 2022
Fabiola VILLEGAS017 jan 2023
Felice HERBON0122 jan 2022
Franziska TANZMEISTER1026 feb 2023
Gabriela WOJCIK013 dec 2022
Gaia HARDGE012 apr 2023
Ilinca PANTIS018 jan 2022
Ilona RIBEIRO103 feb 2023
Ines VALVERDE1022 jan 2022
Inna TULAEVA0122 jan 2022
Jana BREER1017 dec 2022
Jermaine Ruo Ting TAN0117 dec 2022
Kata BATHORY018 jan 2022
Kokona KIKUCHI012 apr 2023
Kristina BURSIKOVA107 jan 2023
Kristina MILANOVA017 jan 2023
Laura ZIOB014 dec 2021
Luana PEKELMAN102 apr 2023
Manuela SPICA013 feb 2023
Maria Clementina POLLI0126 feb 2023
Maria KUZNETSOVA018 jan 2022
Martina GIANCOLA0117 dec 2022
Melissa JANE0126 feb 2023
Mihaela CHITU018 jan 2022
Nargiz SAIDULLAYEVA013 feb 2023
Natalie ZRALIKOVA014 dec 2021
Nil GUNGOR012 apr 2023
Siana EPITROPOVA013 feb 2023
Siobhan SULLIVAN013 dec 2022
Sofia HOLOVKINA012 apr 2023

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
150014001300
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2022–23Sabel1.392171e Junioren
2021–22Sabel1.457184e Junioren
2019–20Sabel1.495
2017–18Sabel1.487

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules15–36 29%3.2–4.23–9
Tableaux0–5 0%11.2–150–0