Schermers

Rostyslav KUCHERENKO

Rostyslav KUCHERENKO: Oekraïne · Heren Sabel, 2017–2023. 18 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇺🇦 UKR · Odesa · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 53863

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
18
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1360 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
415e Junioren Sabel · 2022–23
Beste FIE-ranglijstpositie
246e 2021–22
Beste eindklassering
7e van 82, EFC European Championships U17 2020
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 18

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
7 jan 2023FIE Junior World Cup, Budapest 2023FIEJunior Men’s Sabre171e van 189
17 dec 2022FIE Junior World Cup, Dormagen 2022FIEJunior Men’s Sabre139e van 196
3 dec 2022FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2022FIEJunior Men’s Sabre177e van 182
6 feb 2022FIE Junior World Cup, Plovdiv 2022FIEJunior Men’s Sabre117e van 136
8 jan 2022FIE Junior World Cup, Budapest 2022FIEJunior Men’s Sabre108e van 154
4 dec 2021FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2021FIEJunior Men’s Sabre88e van 155
22 feb 2020EFC European Championships U17 2020EFCCadet Men’s Sabre7e van 82
23 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre67e van 112
16 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre52e van 213
9 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre15e van 89
14 sep 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre21e van 105
2 feb 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Men’s Sabre65e van 138
17 nov 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Men’s Sabre187e van 223
10 nov 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Men’s Sabre12e van 79
6 okt 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Men’s Sabre162e van 230
15 sep 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Men’s Sabre41e van 78
4 nov 2017EFC Cadet Circuit Sofia 2017EFCCadet Men’s Sabre115e van 138
30 sep 2017EFC Cadet Circuit Godollo 2017EFCCadet Men’s Sabre151e van 192

Onderling

Tegen linkshandigen 1–5 · rechtshandigen 7–26, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Jeremy CUSTINE023 dec 2022
Santiago MADRIGAL023 dec 2022
Adem Doruk KUPELI017 jan 2023
Alessandro CONVERSI0117 dec 2022
Armand ROCHET1017 dec 2022
Alle tegenstanders (nog 32)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Artem TEREKHOV108 jan 2022
Bartosz MARKER013 dec 2022
Cody Walter JI013 dec 2022
Cristian GROSU106 feb 2022
Darcy HOLDSWORTH0117 dec 2022
Dmitriy NASONOV014 dec 2021
Edoardo CANTINI017 jan 2023
Endre Marcell BANYAY016 feb 2022
Evann Jean Abba GIRAULT013 dec 2022
Finn BUCHMANN0117 dec 2022
Guilhem JALABERT014 dec 2021
Henry MARTIN016 feb 2022
Hugo BIRO108 jan 2022
Karl DUENGER013 dec 2022
Krystof KRAL104 dec 2021
Krzysztof DOWGIERD017 jan 2023
Leon KUZMIN018 jan 2022
Leonard WEBER0117 dec 2022
Lok Hei Royce CHAN0117 dec 2022
Maksymilian BROSCH104 dec 2021
Matthew LINSKY016 feb 2022
Nand PROSSE017 jan 2023
Nash YOUNG018 jan 2022
Nicholas HARVEY014 dec 2021
Paolo BUGIALLI MASCARELL104 dec 2021
Philipp METHNER017 jan 2023
Radu NITU018 jan 2022
Salvatore PUGLIESE014 dec 2021
Supanat RATTANAKHAMCHOOWONG1017 dec 2022
Valentin MEKA016 feb 2022
Viktor FILEV018 jan 2022
Vince SAPI017 jan 2023

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
160014501300
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2022–23Sabel1.360415e Junioren
2021–22Sabel1.437246e Junioren
2019–20Sabel1.535
2018–19Sabel1.497
2017–18Sabel1.484

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules8–28 22%2.6–4.42–2
Tableaux0–3 0%8.3–150–0