Schermers

Sofia POLONKA

Sofia POLONKA: Oekraïne · Dames Sabel, 2019–2022. 14 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇺🇦 UKR · Mykolaiv · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 53617

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
14
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1515 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
272e Junioren Sabel · 2022–23
Beste FIE-ranglijstpositie
85e 2021–22
Beste eindklassering
6e van 139, EFC Cadet Circuit Godollo 2021
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 14

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
17 dec 2022FIE Junior World Cup, Dormagen 2022FIEJunior Women’s Sabre87e van 147
3 dec 2022FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2022FIEJunior Women’s Sabre130e van 138
9 apr 2022FIE Junior and Cadet World Championships, Dubai 2022FIECadet Women’s Sabre14e van 92
29 jan 2022EFC Cadet Circuit Bucharest 2022EFCCadet Women’s Sabre61e van 200
22 jan 2022FIE Junior World Cup, Segovia 2022FIEJunior Women’s Sabre44e van 133
8 jan 2022FIE Junior World Cup, Budapest 2022FIEJunior Women’s Sabre58e van 103
4 dec 2021FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2021FIEJunior Women’s Sabre95e van 143
20 nov 2021FIE Junior World Cup, Tashkent, November 2021FIEJunior Women’s Sabre15e van 60
2 okt 2021EFC Cadet Circuit Godollo 2021EFCCadet Women’s Sabre6e van 139
30 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre112e van 191
23 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre47e van 116
16 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre117e van 183
9 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre24e van 64
14 sep 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre39e van 83

Video’s

Onderling

Tegen linkshandigen 1–6 · rechtshandigen 23–22, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Amalia AIME028 jan 2022
Beloslava IVANOVA0217 dec 2022
Bethany BRIERLEY1117 dec 2022
Venera ISROILOVA0220 nov 2021
Veronika BULUKOVA114 dec 2021
Alle tegenstanders (nog 42)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Adema SERIKBAY109 apr 2022
Alejandra BELTRAN109 apr 2022
Alejandra MANGA019 apr 2022▶ Bekijken
Alina PASTUKHOVA018 jan 2022
Ana CAMPOS1022 jan 2022
Ana MIHAILOVA104 dec 2021
Barbara BENDE018 jan 2022
Carlotta FUSETTI1017 dec 2022
Christine WEBER018 jan 2022
Denisa SERBAN108 jan 2022
Dorottya CSONKA108 jan 2022
Duna DOBOS SAAVEDRA013 dec 2022
Ekaterina KUZOVAYA1020 nov 2021
Ellen ROBBINS WILKINSON1022 jan 2022
Emma NEIKOVA013 dec 2022
Evelina POPOVA0120 nov 2021
Fabiola VILLEGAS0122 jan 2022
Felice HERBON0122 jan 2022
Gulistan PERDEBAEVA1020 nov 2021
Jadeyn WILLIAMS013 dec 2022
Julia CIESLAR0120 nov 2021
Kaisha ZHANYBEK1020 nov 2021
Kamila MYRZAKHMETOVA1020 nov 2021
Konstantina KEFALA109 apr 2022
Kora Jasmin HARTMANN1017 dec 2022
Laila ALSEIARI019 apr 2022
Lena STEMPER014 dec 2021
Liang Yu TEH1022 jan 2022
Lidia TABEDZKA013 dec 2022
Lila MARTEL1022 jan 2022
Lola TRANQUILLE013 dec 2022
Maria Clementina POLLI1022 jan 2022
Maria SHTREVENSKY019 apr 2022
Maria WIECKIEWICZ108 jan 2022
Marta TASIC109 apr 2022▶ Bekijken
Pauline SIMONS108 jan 2022
Sara SALMINEN104 dec 2021
Sonia KOZANECKA014 dec 2021
Toscane TORI0117 dec 2022
Victoria ZHANG1017 dec 2022
Vivian LU0117 dec 2022
Zoe KIM0122 jan 2022

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
160015001400
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2022–23Sabel1.515272e Junioren
2021–22Sabel1.54385e Junioren
2019–20Sabel1.479

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules18–22 45%3.4–3.86–3
Tableaux6–6 50%11.6–12.72–0