Schermers

Alejandro PINZON GUERRA

Alejandro PINZON GUERRA: Colombia · Heren Sabel, 2020–2024. 9 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇨🇴 COL · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 52248

Lengte
180 cm
Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
9
Podiumplaatsen
1
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1489 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
387e Junioren Sabel · 2023–24
Beste FIE-ranglijstpositie
44e 2021–22
Beste eindklassering
3e van 43, FIE Junior Zonal Championships, Lima 2022
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Uitslagen: 9

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
6 jan 2024FIE Junior World Cup, Budapest, January 2024FIEJunior Men’s Sabre131e van 224
16 dec 2023FIE Junior World Cup, Madrid 2023FIEJunior Men’s Sabre131e van 182
4 mrt 2023FIE Junior Zonal Championships, Bogota 2023FIEJunior Men’s Sabre8e van 49
9 apr 2022FIE Junior and Cadet World Championships, Dubai 2022FIECadet Men’s Sabre57e van 96
9 apr 2022FIE Junior and Cadet World Championships, Dubai 2022FIEJunior Men’s Sabre79e van 154
25 mrt 2022FIE Junior Zonal Championships, Lima 2022FIEJunior Men’s Sabre3e van 43
10 apr 2021FIE Junior and Cadet World Championships, Cairo 2021FIEJunior Men’s Sabre87e van 98
10 apr 2021FIE Junior and Cadet World Championships, Cairo 2021FIECadet Men’s Sabre38e van 60
26 feb 2020FIE Junior Zonal Championships, San Salvador 2020FIEJunior Men’s Sabre33e van 42

Onderling

Tegen linkshandigen 2–3 · rechtshandigen 27–32, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Matheus BECKER224 mrt 2023
Emiliano BARRA1125 mrt 2022
Leo THOMAS116 jan 2024
Marc LLOBET TORRENT0216 dec 2023
Marcos GOMEZ1110 apr 2021
Alle tegenstanders (nog 52)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Abdulaziz ALMANSAF1016 dec 2023
Adam LAI0125 mrt 2022
Azizbek DAULETNAZAROV0110 apr 2021
Bernardo BONADONA104 mrt 2023
Bobirjon RASULOV0110 apr 2021
Brandon ROMO0126 feb 2020
Danifer BENAVENTE1025 mrt 2022
Dharmrajsinh Kiritsinh JADEJA019 apr 2022
Dmitriy NASONOV0110 apr 2021
Dylan IKUNO106 jan 2024
Dylan WOODWARD0126 feb 2020
Elden WOOD1025 mrt 2022
Fares BASSEM109 apr 2022
Frigyes GODO109 apr 2022
Higen ITO019 apr 2022
Ian HO109 apr 2022
Ihor MARKUNIN1016 dec 2023
Ivan NASENNIK0110 apr 2021
Jakob KAEFERBOECK1010 apr 2021
James LINDER0126 feb 2020
Jediael Obed ROSARIO ANTONETTY014 mrt 2023
Jerome GAN0116 dec 2023
Joel GALVAN1025 mrt 2022
Jordan DIACOS104 mrt 2023
Jose DIAZ1025 mrt 2022
Krystof KRAL106 jan 2024
Lars GEIGER019 apr 2022
Liam CERASI109 apr 2022
Lok Hei Royce CHAN016 jan 2024
Lorenzo CORREA104 mrt 2023
Lukas EICHHORN014 mrt 2023
Matias VELAZQUEZ104 mrt 2023
Matyas CACEK0110 apr 2021
Michail STAYKOV016 jan 2024
Mihnea ENACHE0110 apr 2021
Mohammed ALAMR109 apr 2022
Musa AYMURATOV0110 apr 2021
Nikola MEITSOV016 jan 2024
Oscar Andres ANAYA RAMIREZ1026 feb 2020
Oscar SHI109 apr 2022
Phu Xien CHAN019 apr 2022
Renato SALIBA104 mrt 2023
Robert WANG0116 dec 2023
Rogelio CABALLERO0110 apr 2021
Samuel GUALTERO CRUZ1025 mrt 2022
Sean MOON019 apr 2022
Simon DURAN GOYO104 mrt 2023
Vakhtangi ARCHVADZE019 apr 2022
Vasileios PREDARIS109 apr 2022
Viacheslav DZIUBA0110 apr 2021
William MORRILL0125 mrt 2022
Youjia CHEN016 jan 2024

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
160014501300
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2023–24Sabel1.489387e Junioren
2022–23Sabel1.52571e Junioren
2021–22Sabel1.50744e Junioren
2020–21Sabel1.366292e Junioren
2019–20Sabel1.455349e Junioren

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules23–29 44%3.4–3.99–6
Tableaux6–6 50%12.8–12.31–0