Schermers

Clara VANDENBOSSCHE

Clara VANDENBOSSCHE: België · Dames Degen, 2018–2022. 15 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇧🇪 BEL · LMC · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 51628

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
15
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1350 Degen per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
491e Junioren Degen · 2022–23
Beste FIE-ranglijstpositie
286e 2020–21
Beste eindklassering
12e van 131, EFC Cadet Circuit 2019
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 15

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
17 dec 2022FIE Junior World Cup, Burgos 2022FIEJunior Women’s Épée141e van 168
3 dec 2022FIE Junior World Cup, Laupheim 2022FIEJunior Women’s Épée186e van 196
9 jan 2022FIE Junior World Cup, Udine 2022FIEJunior Women’s Épée118e van 154
18 dec 2021FIE Junior World Cup, Burgos 2021FIEJunior Women’s Épée140e van 161
5 dec 2021FIE Junior World Cup, Luxembourg 2021FIEJunior Women’s Épée131e van 160
22 feb 2020EFC European Championships U17 2020EFCCadet Women’s Épée46e van 113
15 feb 2020FIE Junior World Cup, Dijon 2020FIEJunior Women’s Épée127e van 140
1 feb 2020FIE Junior World Cup, Bratislava 2020FIEJunior Women’s Épée174e van 197
14 dec 2019FIE Junior World Cup, Burgos 2019FIEJunior Women’s Épée98e van 203
30 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Épée12e van 131
16 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Épée26e van 201
19 okt 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Épée35e van 85
22 feb 2019EFC European Championships U17 2019EFCCadet Women’s Épée52e van 100
3 nov 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Women’s Épée80e van 186
20 okt 2018EFC Cadet Circuit 2018EFCCadet Women’s Épée32e van 116

Onderling

Tegen linkshandigen 0–7 · rechtshandigen 11–32, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Carmen-Lii TARGAMAA021 feb 2020
Gloria KLUGHARDT0215 feb 2020
Greta GACHALYI023 dec 2022
Alessia PIZZINI0115 feb 2020
Alexandra ZITTEL019 jan 2022
Alle tegenstanders (nog 42)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Alice EKMAN HERLIN105 dec 2021
Alicia TORREGO109 jan 2022
Allegra CRISTOFOLETTO019 jan 2022
Alyssa PASCHE1015 feb 2020
Andrada GHICA0117 dec 2022
Anna MAKSYMENKO0117 dec 2022
Anneli PROOSVALI0118 dec 2021
Apolline PELLECUER011 feb 2020
Aude MINARDI015 dec 2021
Celia IBANEZ1014 dec 2019
Claudia DURAU1014 dec 2019
Coraly LAGRANDCOURT109 jan 2022
Dar HECHT0115 feb 2020
Elaine HONG0117 dec 2022
Elena ROBLES1018 dec 2021
Emilia ROSSATTI0114 dec 2019
Ewa KAWENCKA0114 dec 2019
Farah MAHFOUZ013 dec 2022
Isabella GONZALEZ RODRIGUEZ1017 dec 2022
Julia CARON0118 dec 2021
Khadija HASANLI013 dec 2022
Lea VARELA0114 dec 2019
Louise SADLER101 feb 2020
Maike BEHRENS013 dec 2022
Maja PATRI019 jan 2022
Maria SANZ DEL POZO013 dec 2022
Martina ESPOSITO015 dec 2021
Megan ENO0115 feb 2020
Michaela JOYCE0118 dec 2021
Nicole FEYGIN011 feb 2020
Nicole LIXANDRU015 dec 2021
Patricie PROKSIKOVA019 jan 2022
Paula ZUGASTI011 feb 2020
Pauline LOH0115 feb 2020
Safiiie DOGAN0118 dec 2021
Saki HARADA1014 dec 2019
Sarah SPICE1014 dec 2019
Sophie PEAT0117 dec 2022
Vicotria VELA DE PANDO0117 dec 2022
Vilma VEHVILAINEN0118 dec 2021
Yuliia MUKOID013 dec 2022
Zofia JANELLI015 dec 2021

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Degen
160014501300
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Degen
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2022–23Degen1.350491e Junioren
2021–22Degen1.401393e Junioren
2020–21Degen286e Junioren
2019–20Degen1.463314e Junioren
2018–19Degen1.503

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules10–38 21%2.9–4.45–12
Tableaux1–1 50%12–12.50–0