Schermers

Fleur VAN LAERE

Fleur VAN LAERE: Nederland · SchermCentrum Amster · Dames Sabel, 2019–2024. 14 geregistreerde uitslagen.

🇳🇱 NED · SchermCentrum Amster · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 49740

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
14
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1303 Sabel per 6 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
401e Senioren Sabel · 2024–25
Beste FIE-ranglijstpositie
345e 2023–24
Beste eindklassering
25e van 34, EFC EFC FFE Circuit Munich 2024
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 14

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
23 nov 2024EFC EFC FFE Circuit Munich 2024EFCUnder 23 Women’s Sabre25e van 34
29 sep 2024FIE Satellite, Ghent 2024FIESenior Women’s Sabre49e van 56
1 jun 2024EFC European Championships U23 Antalya 2024EFCUnder 23 Women’s Sabre47e van 47
18 apr 2024FIE Junior and Cadet World Championships, Riyadh 2024FIEJunior Women’s Sabre129e van 132
6 jan 2024FIE Junior World Cup, Budapest, January 2024FIEJunior Women’s Sabre130e van 168
16 dec 2023FIE Junior World Cup, Madrid 2023FIEJunior Women’s Sabre144e van 167
1 okt 2023FIE Satellite, Ghent 2023FIESenior Women’s Sabre53e van 64
17 mrt 2023FIE World Cup, Sint-Niklaas 2023FIESenior Women’s Sabre177e van 185
7 jan 2023FIE Junior World Cup, Budapest 2023FIEJunior Women’s Sabre117e van 137
22 feb 2020EFC European Championships U17 2020EFCCadet Women’s Sabre74e van 78
30 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre179e van 191
16 nov 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre168e van 183
14 sep 2019EFC Cadet Circuit 2019EFCCadet Women’s Sabre59e van 83
13 apr 2019FIE Junior and Cadet World Championships, Torun 2019FIECadet Women’s Sabre62e van 82

Onderling

Tegen linkshandigen 2–6 · rechtshandigen 6–32, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Maya SUTTON0329 sep 2024
Alejandra MANGA0218 apr 2024
Catalin GRAUDINS0229 sep 2024
Saoirse MCGLINCHEY2029 sep 2024
Alessandra NICOLAI017 jan 2023
Alle tegenstanders (nog 36)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Alexandra MITRUS017 jan 2023
Alexis ANGLADE0117 mrt 2023
Anna Kalliopi KOUROUSI0118 apr 2024
Bethany BRIERLEY0118 apr 2024
Caitlin MAXWELL011 okt 2023
Chirika TAKAHASHI0113 apr 2019
Damla DEMIRKOL016 jan 2024
Dorottya CSONKA016 jan 2024
Giada GALETTI106 jan 2024
Honor JOHNSON0113 apr 2019
Ioanna CHATZAKOU106 jan 2024
Iryna SHCHUKLA0117 mrt 2023
Juliet Jie Min HENG0118 apr 2024
Julika FUNKE0129 sep 2024
Kalina ATANASOVA017 jan 2023
Kanae KOBAYASHI0117 mrt 2023
Karolina BECHYNOVA0113 apr 2019
Kelsey Victoria Afriyie WONAME1013 apr 2019
Kristina MILANOVA1013 apr 2019
Louise AUZOULT0129 sep 2024
Lucia DEL PALACIO0116 dec 2023
Maiia VELYCHKO1016 dec 2023
Maria ALEXE016 jan 2024
Marie DEBES011 okt 2023
Mariella VIALE0116 dec 2023
Melissa JANE0129 sep 2024
Melody Rochell MARTINEZ DE LOS SANTOS0117 mrt 2023
Nadin TOTH017 jan 2023
Nicole Sher Tynn WEE0117 mrt 2023
Polina KO017 jan 2023
Rafaela Luciana BONADONA AUZA107 jan 2023
Roksana BARTOSZ0113 apr 2019
Shreya GUPTA0118 apr 2024
Tatiana NAZLYMOV0118 apr 2024
Valentina BELTRAN ROJAS011 okt 2023
Victoria GRAUDINS011 okt 2023

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
150014001300
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Senioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2024–25Sabel1.303401e Senioren
2023–24Sabel1.315345e Senioren
2022–23Sabel1.344441e Senioren
2019–20Sabel1.426
2018–19Sabel1.447

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules8–38 17%2.2–4.62–2
Tableaux0–0 0–00–0