Schermers

Jonathan SAUER

Jonathan SAUER: Duitsland · Heren Sabel, 2012–2015. 13 geregistreerde uitslagen. Ontvang nieuwe uitslagen per e-mail.

🇩🇪 GER · Rechtshandig

Over deze schermer

FIE 32072

Palmares en ranglijsten

De aantallen betreffen hier geregistreerde, gepubliceerde uitslagen. Bevestigde kopieën van dezelfde bronuitslag tellen één keer; andere brongegevens blijven afzonderlijk staan.

Uitslagen
13
Podiumplaatsen
0
Gewonnen wedstrijden
0
Fency Elo
1574 Sabel per 5 nov 2026 Positie onder gevestigde Fency-ratings op hetzelfde wapen en met hetzelfde geslacht, actief in dit of het vorige seizoen.
FIE-ranglijst
208e Junioren Sabel · 2015–16
Beste FIE-ranglijstpositie
158e 2014–15
Beste eindklassering
27e van 166, FIE Junior World Cup, Budapest, September 2014
Eindklassering binnen elk deelnemersveld door de tijd heen Een uitslag Een podiumplaats

Uitslagen

Wis de filters

Uitslagen: 13

WanneerWedstrijdOnderdeelPlaats
5 dec 2015FIE Junior World Cup, Dormagen 2015FIEJunior Men’s Sabre48e van 168
14 nov 2015FIE Junior World Cup, Plovdiv 2015FIEJunior Men’s Sabre47e van 146
24 okt 2015FIE Junior World Cup, Sosnowiec 2015FIEJunior Men’s Sabre103e van 126
20 sep 2015FIE Junior World Cup, Budapest 2015FIEJunior Men’s Sabre84e van 154
6 dec 2014FIE Junior World Cup, Dormagen 2014FIEJunior Men’s Sabre40e van 161
25 okt 2014FIE Junior World Cup, Plovdiv 2014FIEJunior Men’s Sabre122e van 143
28 sep 2014FIE Junior World Cup, Budapest, September 2014FIEJunior Men’s Sabre27e van 166
16 feb 2014FIE Junior World Cup, Budapest, February 2014FIEJunior Men’s Sabre98e van 110
18 jan 2014FIE Junior World Cup, Dourdan 2014FIEJunior Men’s Sabre89e van 109
5 jan 2014FIE Junior World Cup, Udine 2014FIEJunior Men’s Sabre90e van 112
30 nov 2013FIE Junior World Cup, Dormagen 2013FIEJunior Men’s Sabre90e van 159
17 feb 2013FIE Junior World Cup, Budapest 2013FIEJunior Men’s Sabre79e van 130
1 dec 2012FIE Junior World Cup, Dormagen 2012FIEJunior Men’s Sabre111e van 154

Onderling

Tegen linkshandigen 2–2 · rechtshandigen 26–21, waar de FIE de schermhand vermeldt. Links en rechts

Alle tegenstanders in onderdelen waarvan de partijen hier zijn opgeslagen, met de vaakste ontmoetingen bovenaan. Klik door naar hun onderlinge partijen.

TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Edward CHIN1120 sep 2015
Istvan KOVACS0224 okt 2015
Jakub POZIEMSKI1124 okt 2015
Acyl MAAZIZ1014 nov 2015
Adam GREEN0120 sep 2015
Alle tegenstanders (nog 43)
TegenGewonnenVerlorenLaatste ontmoeting
Adam HANUS106 dec 2014
Adrian DZWONIARSKI1028 sep 2014
Alexey DADAEV015 dec 2015
Atsushi SATO106 dec 2014
Benedek FEKETE-KOVACS1020 sep 2015
Benjamin ROGER0120 sep 2015
Bogdan PLATONOV0120 sep 2015
Cameron MACKAY105 dec 2015
Codrin COZMULEANU1020 sep 2015
Edern ANNIC016 dec 2014
Eugenio CASTELLO0124 okt 2015
Frans SWENNEN1025 okt 2014
George BURTON106 dec 2014
Gibran ZEA015 dec 2015
Ivan ILYIN1014 nov 2015
Ivan MANDOV0125 okt 2014
Jakub JASKOT106 dec 2014
Jeffrey DALLI016 dec 2014
Jonathan FITZGERALD0125 okt 2014
Joshua MAXWELL0114 nov 2015
Jules-Emile DE VISSCHER106 dec 2014
Karol METRYKA0114 nov 2015
Kiryl KIRPICHOU1024 okt 2015
Leonardo DREOSSI0125 okt 2014
Maksim BARADZKO105 dec 2015
Mark STEPANOV0124 okt 2015
Michal ROZYCKI1028 sep 2014
Mohamed AMER1028 sep 2014
Nael CANALI0128 sep 2014
Nicholas HOWES105 dec 2015
Nicolas SALLES105 dec 2015
Nicolaus BENEDICT105 dec 2015
Raphael VAN HOFFELEN0124 okt 2015
Roberto DAVOLI106 dec 2014
Ryosuke TAKAGI1028 sep 2014
Samuel COOPER0128 sep 2014
Stefan BULDEEV1014 nov 2015
Stefano Ivan LUCCHETTI1014 nov 2015
Tamas GALGOCZY0114 nov 2015
Vilmos ALKONYI1028 sep 2014
William DEARY015 dec 2015
Yohan LECOQ1014 nov 2015
Yousef ALSHAMLAN1028 sep 2014

Cijfers

rating, ranglijst en schermstijl

Door de tijd heen

Rating per seizoen Sabel
160015001400
FIE-ranglijst per seizoen, met de eerste plaats bovenaan Junioren Sabel
1e10e100e
Als tabel
SeizoenWapenRatingFIE-ranglijst
2015–16Sabel1.574208e Junioren
2014–15Sabel1.583158e Junioren
2013–14Sabel1.448384e Junioren
2012–13Sabel1.484324e Junioren

Hoe ratings werken · de besten van dit moment

Schermstijl

FaseGewonnen–verlorenEen gemiddelde partijMet één treffer verschil
Poules23–18 56%3.9–3.53–2
Tableaux5–5 50%12.9–11.60–0