Christiana WOHLGEMUTH-ENGEL
Kövesd
Christiana WOHLGEMUTH-ENGEL: Ausztria · Női Párbajtőr, 2005–2023. 62 rögzített eredmény.
🇦🇹 AUT · balkezes
A vívóról
FIE 9460
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 62
- Dobogós helyek
- 1
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1518 Párbajtőr Frissítve: 2026. nov. 6. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 405. Felnőtt Párbajtőr · 2022–23
- Legjobb FIE-helyezés
- 287. 2019–20
- Legjobb helyezés
- 3. 55, FIE Junior World Cup, Ponte De Sôr 2007
Eredmények
Eredmények: 62
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| máj. 19. 2023 | FIE World Cup, Fujairah 2023FIE | Senior Women’s Épée | 184. 226 |
| márc. 10. 2023 | FIE Grand Prix, Budapest 2023FIE | Senior Women’s Épée | 242. 282 |
| febr. 10. 2023 | FIE World Cup, Barcelona 2023FIE | Senior Women’s Épée | 232. 302 |
| szept. 18. 2022 | FIE Satellite, Stockholm 2022FIE | Senior Women’s Épée | 10. 56 |
| szept. 11. 2022 | FIE Satellite, Bratislava 2022FIE | Senior Women’s Épée | 44. 69 |
| márc. 5. 2022 | FIE Grand Prix, Budapest 2022FIE | Senior Women’s Épée | 184. 210 |
| febr. 11. 2022 | FIE World Cup, Barcelona 2022FIE | Senior Women’s Épée | 145. 275 |
| nov. 19. 2021 | FIE World Cup, Tallinn 2021FIE | Senior Women’s Épée | 204. 246 |
| márc. 6. 2020 | FIE Grand Prix, Budapest 2020FIE | Senior Women’s Épée | 162. 268 |
| febr. 7. 2020 | FIE World Cup, Barcelona 2020FIE | Senior Women’s Épée | 241. 275 |
| nov. 1. 2019 | FIE World Cup, Tallinn 2019FIE | Senior Women’s Épée | 174. 279 |
| szept. 15. 2019 | FIE Satellite, Bratislava 2019FIE | Senior Women’s Épée | 24. 105 |
| máj. 17. 2019 | FIE World Cup, Dubai 2019FIE | Senior Women’s Épée | 93. 238 |
| márc. 8. 2019 | FIE Grand Prix, Budapest 2019FIE | Senior Women’s Épée | 235. 261 |
| febr. 8. 2019 | FIE World Cup, Barcelona 2019FIE | Senior Women’s Épée | 215. 282 |
| nov. 9. 2018 | FIE World Cup, Tallinn 2018FIE | Senior Women’s Épée | 251. 258 |
| okt. 14. 2018 | FIE Satellite, Split, October 2018FIE | Senior Women’s Épée | 56. 152 |
| szept. 16. 2018 | FIE Satellite, Bratislava, September 2018FIE | Senior Women’s Épée | 25. 137 |
| márc. 23. 2018 | FIE Grand Prix, Budapest 2018FIE | Senior Women’s Épée | 164. 233 |
| febr. 9. 2018 | FIE World Cup, Barcelona 2018FIE | Senior Women’s Épée | 204. 247 |
Egymás ellen
Balkezesek ellen 9–24 · jobbkezesek ellen 61–94, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Ka Mong CHU | 1 | 2 | márc. 10. 2023 | |
| Adela DANCIU | 1 | 1 | febr. 9. 2018 | |
| Aleksandra JARECKA | 0 | 2 | máj. 17. 2019 | |
| Alena KOMAROVA | 2 | 0 | márc. 8. 2019 | |
| Alessandra BOZZA | 0 | 2 | máj. 19. 2023 |
Mindenki, akivel találkoztak (156 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2022–23 | Párbajtőr | 1518 | 405. Felnőtt |
| 2021–22 | Párbajtőr | 1514 | 436. Felnőtt |
| 2020–21 | Párbajtőr | 291. Felnőtt | |
| 2019–20 | Párbajtőr | 1546 | 287. Felnőtt |
| 2018–19 | Párbajtőr | 1506 | 288. Felnőtt |
| 2017–18 | Párbajtőr | 1436 | 377. Felnőtt |
| 2016–17 | Párbajtőr | 1454 | 333. Felnőtt |
| 2015–16 | Párbajtőr | 1407 | 639. Felnőtt |
| 2013–14 | Párbajtőr | 1471 | 622. Felnőtt |
| 2011–12 | Párbajtőr | 1471 | 519. Felnőtt |
| 2010–11 | Párbajtőr | 1471 | 538. Felnőtt |
| 2009–10 | Párbajtőr | 1471 | 561. Felnőtt |
| 2008–09 | Párbajtőr | 1478 | |
| 2007–08 | Párbajtőr | 1473 | |
| 2006–07 | Párbajtőr | 1454 | |
| 2005–06 | Párbajtőr | 1469 | |
| 2004–05 | Párbajtőr | 1478 |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 63–102 38% | 3.3–3.8 | 25–37 |
| Táblák | 7–16 30% | 10.3–13.4 | 2–1 |