Victor CONTRERAS
🇨🇱 CHI · jobbkezes
Férfi Kard, 2006–2021
Kövesd
A vívóról
FIE 19056
- Magasság
- 188 cm
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 46
- Dobogós helyek
- 2
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1507 Kard Frissítve: 2026. nov. 6. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 465. Felnőtt Kard · 2021–22
- Legjobb FIE-helyezés
- 81. 2017–18
- Legjobb helyezés
- 2. 36, FIE Satellite, Reykjavik 2017
Eredmények
Eredmények: 46
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| nov. 12. 2021 | FIE Grand Prix, Orléans 2021FIE | Senior Men’s Sabre | 167. 170 |
| márc. 12. 2021 | FIE World Cup, Budapest 2021FIE | Senior Men’s Sabre | 118. 208 |
| márc. 6. 2020 | FIE World Cup, Luxembourg 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 125. 173 |
| febr. 21. 2020 | FIE World Cup, Warsaw 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 152. 208 |
| jan. 10. 2020 | FIE Grand Prix, Montreal 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 110. 150 |
| júl. 17. 2019 | FIE World Championships, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 84. 162 |
| jún. 29. 2019 | FIE Zonal Championships, Toronto, June 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 18. 36 |
| máj. 24. 2019 | FIE Grand Prix, Moscow 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 141. 177 |
| máj. 10. 2019 | FIE World Cup, Madrid 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 159. 226 |
| márc. 22. 2019 | FIE World Cup, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 114. 226 |
| márc. 8. 2019 | FIE World Cup, Padua 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 156. 212 |
| febr. 1. 2019 | FIE World Cup, Warsaw 2019FIE | Senior Men’s Sabre | 195. 221 |
| júl. 21. 2018 | FIE World Championships, Wuxi 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 87. 120 |
| jún. 17. 2018 | FIE Zonal Championships, Havana 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 12. 55 |
| máj. 18. 2018 | FIE World Cup, Madrid 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 161. 205 |
| máj. 12. 2018 | FIE Grand Prix, Moscow 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 127. 163 |
| ápr. 29. 2018 | FIE Satellite, Reykjavik, April 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 6. 43 |
| febr. 23. 2018 | FIE World Cup, Warsaw 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 140. 203 |
| febr. 2. 2018 | FIE World Cup, Padua 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 197. 212 |
| jan. 28. 2018 | FIE Satellite, Tbilisi 2018FIE | Senior Men’s Sabre | 17. 46 |
Videók
Cyrus of Chaos
Egyéni asszó Panamerican Olympic Qualifiers 2021 SMS - L4 - Quintero VEN v Contreras CHI EFC European Zonal OG Qualification 2021 · Kard · 2021. ápr. 24.
Cyrus of Chaos
Egyéni asszó Panamerican Olympic Qualifiers 2021 SMS - L8 - Contreras CHI v L Correa Vila COL EFC European Zonal OG Qualification 2021 · Kard · 2021. ápr. 24.
Egymás ellen
Balkezesek ellen 8–21 · jobbkezesek ellen 73–103, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Joseph POLOSSIFAKIS | 0 | 4 | márc. 6. 2020 | |
| Carlos CORREA VILA | 2 | 1 | jún. 15. 2017 | |
| Damir IBRAGIMOV | 2 | 1 | márc. 8. 2019 | |
| Hansol HA | 0 | 3 | máj. 24. 2019 | |
| Jeff SPEAR | 1 | 2 | jún. 29. 2019 |
Mindenki, akivel találkoztak (159 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2021–22 | Kard | 1507 | 465. Felnőtt |
| 2020–21 | Kard | 1549 | 134. Felnőtt |
| 2019–20 | Kard | 1540 | 120. Felnőtt |
| 2018–19 | Kard | 1559 | 151. Felnőtt |
| 2017–18 | Kard | 1550 | 81. Felnőtt |
| 2016–17 | Kard | 1537 | 84. Felnőtt |
| 2015–16 | Kard | 1476 | 315. Felnőtt |
| 2014–15 | Kard | 1460 | 321. Felnőtt |
| 2013–14 | Kard | 1446 | 467. Felnőtt |
| 2011–12 | Kard | 1446 | 392. Felnőtt |
| 2010–11 | Kard | 1444 | 134. Felnőtt |
| 2009–10 | Kard | 1448 | 182. Felnőtt |
| 2007–08 | Kard | 1497 | |
| 2005–06 | Kard | 1485 | 555. Felnőtt |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 69–103 40% | 3.3–3.9 | 13–19 |
| Táblák | 12–21 36% | 11.7–13.4 | 2–3 |