Rafael WESTERN REYES
Kövesd
Rafael WESTERN REYES: Puerto Rico · Férfi Kard, 2006–2026. 56 rögzített eredmény.
🇵🇷 PUR · jobbkezes
A vívóról
FIE 18576
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 56
- Dobogós helyek
- 1
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1501 Kard, 1436./2030 Frissítve: 2026. nov. 6. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 235. Felnőtt Kard · 2026–27
- Legjobb FIE-helyezés
- 84. 2018–19
- Legjobb helyezés
- 3. 35, FIE Satellite, Plovdiv 2018
Eredmények
Eredmények: 56
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| júl. 23. 2026 | FIE World Championships, Hong Kong 2026FIE | Senior Men’s Sabre | 113. 165 |
| jún. 17. 2026 | FIE Zonal Championships, Lima 2026FIE | Senior Men’s Sabre | 37. 58 |
| jan. 23. 2026 | FIE World Cup, Salt Lake City 2026FIE | Senior Men’s Sabre | 170. 212 |
| júl. 26. 2025 | FIE World Championships, Tbilisi 2025FIE | Senior Men’s Sabre | 127. 149 |
| dec. 6. 2024 | FIE Grand Prix, Orléans 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 188. 226 |
| jún. 27. 2024 | FIE Zonal Championships, Lima 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 16. 44 |
| márc. 22. 2024 | FIE World Cup, Budapest 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 172. 268 |
| márc. 1. 2024 | FIE World Cup, Padua 2024FIE | Senior Men’s Sabre | 165. 240 |
| dec. 8. 2023 | FIE Grand Prix, Orléans 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 193. 212 |
| júl. 24. 2023 | FIE World Championships, Milan 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 97. 172 |
| jún. 17. 2023 | FIE Zonal Championships, Lima 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 23. 51 |
| máj. 12. 2023 | FIE World Cup, Madrid 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 184. 240 |
| márc. 24. 2023 | FIE World Cup, Budapest 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 108. 212 |
| márc. 2. 2023 | FIE World Cup, Padua 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 132. 205 |
| jan. 14. 2023 | FIE Grand Prix, Tunis 2023FIE | Senior Men’s Sabre | 115. 143 |
| dec. 9. 2022 | FIE Grand Prix, Orléans 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 187. 205 |
| jún. 7. 2022 | FIE Zonal Championships, Asunción 2022FIE | Senior Men’s Sabre | 23. 53 |
| márc. 6. 2020 | FIE World Cup, Luxembourg 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 131. 173 |
| febr. 21. 2020 | FIE World Cup, Warsaw 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 124. 208 |
| jan. 10. 2020 | FIE Grand Prix, Montreal 2020FIE | Senior Men’s Sabre | 122. 150 |
Egymás ellen
Balkezesek ellen 9–28 · jobbkezesek ellen 90–140, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Sebastien PATRICE | 0 | 4 | márc. 24. 2023 | |
| Anatoliy KOSTENKO | 0 | 3 | júl. 26. 2025 | |
| Andrew DODDO | 0 | 3 | jún. 17. 2023 | |
| Andriy YAGODKA | 0 | 3 | júl. 26. 2025 | |
| Eliecer ROMERO | 0 | 3 | júl. 26. 2025 |
Mindenki, akivel találkoztak (211 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Kard | 235. Felnőtt | |
| 2025–26 | Kard | 1501 | 221. Felnőtt |
| 2024–25 | Kard | 1519 | 665. Felnőtt |
| 2023–24 | Kard | 1562 | 97. Felnőtt |
| 2022–23 | Kard | 1580 | 146. Felnőtt |
| 2021–22 | Kard | 1550 | 183. Felnőtt |
| 2020–21 | Kard | 94. Felnőtt | |
| 2019–20 | Kard | 1555 | 94. Felnőtt |
| 2018–19 | Kard | 1528 | 84. Felnőtt |
| 2017–18 | Kard | 1509 | 162. Felnőtt |
| 2014–15 | Kard | 1446 | 157. Felnőtt |
| 2013–14 | Kard | 1476 | 92. Felnőtt |
| 2012–13 | Kard | 1471 | 164. Felnőtt |
| 2011–12 | Kard | 1480 | 138. Felnőtt |
| 2010–11 | Kard | 1480 | 130. Felnőtt |
| 2009–10 | Kard | 1484 | 170. Felnőtt |
| 2008–09 | Kard | 1468 | 151. Felnőtt |
| 2007–08 | Kard | 1468 | 385. Felnőtt |
| 2005–06 | Kard | 1482 |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 90–142 39% | 3.3–3.9 | 17–31 |
| Táblák | 11–26 30% | 10.9–13.6 | 1–2 |