Santiago PACHON
Kövesd
Santiago PACHON: Kolumbia · Férfi Tőr, 2005–2026. 36 rögzített eredmény. Kérd az új eredményeket e-mailben.
🇨🇴 COL · jobbkezes
A vívóról
FIE 16744
Eredmények és ranglisták
A számok az itt rögzített közzétett eredményekre vonatkoznak. Az igazolt forrásmásolatok egyszer számítanak; más források adatai külön maradnak.
- Eredmények
- 36
- Dobogós helyek
- 0
- Nyert versenyek
- 0
- Fency Elo
- 1467 Tőr, 2084./2645 Frissítve: 2026. nov. 6. Helyezés az azonos fegyvernemű és nemű, ebben vagy az előző idényben aktív, megalapozott Fency-értékelések között.
- FIE ranglista
- 681. Felnőtt Tőr · 2026–27
- Legjobb FIE-helyezés
- 105. 2016–17
- Legjobb helyezés
- 5. 42, FIE Satellite, Guadalajara 2021
Eredmények
Eredmények: 36
| Mikor | Verseny | Esemény | Hely |
|---|---|---|---|
| márc. 21. 2026 | FIE Grand Prix, Lima 2026FIE | Senior Men’s Foil | 146. 164 |
| jún. 26. 2025 | FIE Zonal Championships, Rio De Janeiro 2025FIE | Senior Men’s Foil | 50. 55 |
| márc. 22. 2025 | FIE Grand Prix, Lima 2025FIE | Senior Men’s Foil | 114. 135 |
| okt. 28. 2023 | FIE Satellite, Barcelona 2023FIE | Senior Men’s Foil | 16. 104 |
| máj. 5. 2023 | FIE World Cup, Acapulco 2023FIE | Senior Men’s Foil | 176. 203 |
| jún. 7. 2022 | FIE Zonal Championships, Asunción 2022FIE | Senior Men’s Foil | 25. 48 |
| ápr. 16. 2022 | FIE World Cup, Belgrade, April 2022FIE | Senior Men’s Foil | 194. 213 |
| okt. 3. 2021 | FIE Satellite, Guadalajara 2021FIE | Senior Men’s Foil | 5. 42 |
| okt. 26. 2019 | FIE Satellite, Barcelona 2019FIE | Senior Men’s Foil | 52. 129 |
| júl. 17. 2019 | FIE World Championships, Budapest 2019FIE | Senior Men’s Foil | 133. 190 |
| jún. 29. 2019 | FIE Zonal Championships, Toronto, June 2019FIE | Senior Men’s Foil | 28. 42 |
| máj. 3. 2019 | FIE World Cup, St Petersburg 2019FIE | Senior Men’s Foil | 229. 233 |
| febr. 8. 2019 | FIE Grand Prix, Turin 2019FIE | Senior Men’s Foil | 168. 219 |
| nov. 9. 2018 | FIE World Cup, Bonn, November 2018FIE | Senior Men’s Foil | 204. 240 |
| okt. 27. 2018 | FIE Satellite, Barcelona, October 2018FIE | Senior Men’s Foil | 53. 99 |
| jún. 17. 2018 | FIE Zonal Championships, Havana 2018FIE | Senior Men’s Foil | 25. 57 |
| máj. 13. 2018 | FIE Satellite, Bucharest, May 2018FIE | Senior Men’s Foil | 30. 62 |
| máj. 4. 2018 | FIE World Cup, St Petersburg 2018FIE | Senior Men’s Foil | 180. 191 |
| febr. 24. 2018 | FIE Satellite, Barcelona, February 2018FIE | Senior Men’s Foil | 65. 104 |
| febr. 9. 2018 | FIE World Cup, Bonn, February 2018FIE | Senior Men’s Foil | 196. 247 |
Egymás ellen
Balkezesek ellen 10–25 · jobbkezesek ellen 55–85, ahol a FIE megadja a fegyveres kezet. Bal- és jobbkezesek
Az itt tárolt asszók összes ellenfele, a legtöbb találkozóval kezdve. Minden névnél megnyithatók a közös asszók.
| Ellene | Nyert | Vereségek | Utolsó találkozás | |
|---|---|---|---|---|
| Federico CANCHEZ SIFUENTES | 2 | 1 | nov. 9. 2018 | |
| Maximilien VAN HAASTER | 0 | 3 | jún. 17. 2018 | |
| Miles CHAMLEY-WATSON | 0 | 3 | jún. 15. 2017 | |
| Nick ITKIN | 1 | 2 | jún. 7. 2022 | |
| Andrej KRALIK | 1 | 1 | máj. 4. 2018 |
Mindenki, akivel találkoztak (148 további)
Statisztikák
Értékszám, ranglista és vívásmód
Idővel
1.10.100.
Táblázatként
| Szezon | Fegyver | Értékszám | FIE ranglista |
|---|---|---|---|
| 2026–27 | Tőr | 681. Felnőtt | |
| 2025–26 | Tőr | 1467 | 801. Felnőtt |
| 2024–25 | Tőr | 1476 | 548. Felnőtt |
| 2023–24 | Tőr | 1525 | 371. Felnőtt |
| 2022–23 | Tőr | 1506 | 770. Felnőtt |
| 2021–22 | Tőr | 1525 | 153. Felnőtt |
| 2020–21 | Tőr | 180. Felnőtt | |
| 2019–20 | Tőr | 1473 | 173. Felnőtt |
| 2018–19 | Tőr | 1439 | 187. Felnőtt |
| 2017–18 | Tőr | 1491 | 171. Felnőtt |
| 2016–17 | Tőr | 1469 | 105. Felnőtt |
| 2015–16 | Tőr | 1404 | 162. Felnőtt |
| 2014–15 | Tőr | 1440 | 146. Felnőtt |
| 2011–12 | Tőr | 1416 | 162. Felnőtt |
| 2010–11 | Tőr | 1426 | 475. Felnőtt |
| 2009–10 | Tőr | 1439 | 201. Felnőtt |
| 2008–09 | Tőr | 1453 | 180. Felnőtt |
| 2007–08 | Tőr | 1453 | |
| 2005–06 | Tőr | 1459 | 467. Felnőtt |
| 2004–05 | Tőr | 1482 | 276. Felnőtt |
Hogyan működnek az értékszámok · most a legjobb
Hogyan vív
| Szakasz | Nyert – veszített | Átlagos asszó | Egy találattal |
|---|---|---|---|
| csoportok | 53–96 36% | 2.7–3.8 | 10–17 |
| Táblák | 12–14 46% | 11.3–12.9 | 3–0 |